• Detail firmy

MAN Roland Česká republika, spol. s r.o.

Adresa

Křemencova 18
110 00 Praha 1

Okres: Praha 1
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  41188489
DIČ:  001-41188489
Rok založení:  1991
Počet zaměstnanců:  18

Výrobky, činnosti

Servis polygrafických strojů

Kontaktní údaje

Telefon: +420 221 975 123
Fax: +420 224 934 017
E-mail: sekretariat@man-roland.cz
WWW: www.man-roland.cz

Kontaktní osoba

Lenka Knížová

Další firmy v oboru

MIRELINA COMPANY s.r.o.

Zaměřujeme se na prodej komponentů výpočetní techniky a práce v oblasti elektroinstalace. Provádíme energetické audity budov. Zajišťujeme silnoproudé a slaboproudé elektroinstalace, montáže ústředních topení, prodej sanity, montáže a servis vzduchotechniky a klimatizace, projektování kanalizace a kompletní rekonstrukční práce pro občanskou i komerční výstavbu.

Oskar Hahn Agency s.r.o.

Umělecká agentura - uspořádáme pro Vás jakoukoliv kulturní akci, koncert, divadlo, firemní party či oslavu. Zajistíme vystoupení populárních umělců. Zprostředkujeme koncert nebo hostování umělců dle Vašich požadavků, včetně ozvučení a osvětlení kvalitní technikou. Nabízíme produkci reklamních kampaní, televizních programů, festivalů či koncertních turné. Jsme partnerem DIVADLA BROADWAY, a.s.

FININ GROUP s.r.o.

Naší specializací je investiční poradenství a zprostředkování obchodů s cennými papíry zalistovanými na newyorské burze NYSE a elektronickém trhu NASDAQ. Jsme schopni zajistit realizaci obchodů na všech významných světových burzách a také realizaci investic v nebankovním sektoru.