• Detail firmy

Axamit Travel s.r.o

Základní popis

Vše pro firemní akce. Konference, semináře, teambuilding, společenské akce, sportovní akce, firemní dárky. Zprostředkování cestovních služeb v oblasti firemních, skupinových i individuálních akcí. Zajištění letenek a nabídka eurovíkendů.

Adresa

V olšinách 2300/75
100 00 Praha 10

Okres: Praha 10
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  27630820
DIČ:  CZ27630820

Výrobky, činnosti

Zprostředkování cestovních služeb

v oblasti firemních, skupinových i individuálních akcí. Zajištění letenek a nabídka eurovíkendů.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 281 002 110
Mobil: +420 601 227 373
E-mail: info@axamit.cz
WWW: www.axamit.cz

Kontaktní osoba

Renáta Kocinová - Jednatel

Telefon: +420 281 002 922

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

VPV Praha, s.r.o.

Naše společnost se zabývá dovozem a distribucí vín z vinařství z Itálie a Portugalska. Z Portugalska dovážíme rovněž olivový olej. Dodáváme dárková a luxusní balení vín ke speciálním příležitostem či visačky nebo etikety na lahve s logem firmy. Součástí poskytovaných služeb je pořádání řízených degustací v partnerských restauracích. Kompletní sortiment vín, která nabízíme naleznete na našich www.

Coffee Source, s.r.o.

Pražírna Coffee Source vyrábí a prodává výběrovou kávu, od jednodruhové kávy, přes různé směsi, až po bio kávu. Zajišťujeme rovněž dodávky a servis profesionálních kávovarů a technologií na pražení kávy. V neposlední řadě se věnujeme školení baristů. Navštivte naše internetové stránky, kde naleznete kompletní sortiment kávy včetně speciálních akčních nabídek či novinek.

ZEPHYR, s. r. o.

Specializujeme se na návrhy a realizace výstavních expozic po celém světě. Zajišťujeme konference a semináře. Poskytujeme poradenství a pomoc při zpracování žádostí o granty a dotace.