• Detail firmy

Danuše Bláhová

Základní popis

Komplexní geodetické práce a geometrické plány. Dále vytyčování hranic, pozemkové úpravy, mapovací práce a digitalizace map. Vypracujeme podklady pro projekty a katastr nemovitostí. Provádíme také vytyčování staveb a inženýrských sítí. Poradenství.

Adresa

Kateřiny Militké 56
293 01 Mladá Boleslav I

Okres: Mladá Boleslav
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  13742116

Výrobky, činnosti

Komplexní geodetické práce a geometrické plány. Dá

Komplexní geodetické práce a geometrické plány. Dále vytyčování hranic, pozemkové úpravy, mapovací práce a digitalizace map. Vypracujeme podklady pro

Kontaktní údaje

E-mail: d.blahova@email.cz

Kontaktní osoba

Danuše Bláhová - Jednatel

Mobil: 731 118 997
Další firmy v oboru

PROGEKA v.o.s.

Projekční a geodetická kancelář Progeka v.o.s. vznikla v roce 1993. Jsme kvalifikovanou firmou podnikatelským oprávněním v oboru zeměměřičství. Zajišťujeme geodetické práce pro stavební účely - geometrické plány, vytýčení a rozdělení pozemku, vyznačení budov, měření pomocí GPS, výškopisy, polohopisy apod. Kompletní informace o poskytovaných službách včetně referencí naleznete na našich stránkách.

BNGEO, s.r.o.

Nabízíme vyhotovení geometrických plánů pro rozdělení a převody pozemků nebo pro zápis staveb a věcných břemen do katastru nemovitostí. Provádíme vytyčení vlastnických hranic včetně právních služeb. Zaměřujeme výškopisné a polohopisné plány jako podklad pro projekt. Vytyčujeme stavby a zaměřujeme jejich skutečné provedení.

GAKO-Oblouk s.r.o.

Zaměřujeme se na geodetické práce. Zajišťujeme vytyčování hranic pozemků, vyhotovení geometrických plánů, zaměření skutečného povedení objektů a liniových staveb, zaměření posunu objektů a mnoho dalšího.