• Detail firmy

KULTURNÍ JIŽNÍ MĚSTO o.p.s.

Základní popis

Provozujeme moderně vybavené zařízení pro semináře, přednášky, školení a konference. Nabízíme technické zázemí včetně projekce a cateringu, prostory s flexibilitou od 30 do 200 osob. Jednoduchá dopravní dostupnost z D1 a metra, s možností parkování.

Adresa

Malenická 1784/2
148 00 Praha 4

Okres: Praha 4
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  27911225

Výrobky, činnosti

Kulturní zařízení

Provozujeme moderně vybavené zařízení pro semináře, přednášky, školení a konference. Nabízíme technické zázemí včetně projekce a cateringu, atd.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 271 910 246
Mobil: +420 777 242 315
E-mail: info@kczahrada.cz
WWW: www.kczahrada.cz

Kontaktní osoba

MgA. JAN TOPINKA - Ředitel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

AB PARTY TENT s.r.o.

Společnost zajišťuje pronájem VIP a párty stanů, podlah, pódií, vytápění, elektrocentrál, nábytku (stoly, židle, lavice, bary, popelníky, odpadkové koše, šatny), ozvučení, osvětlení a projekce.

European Business School SE

Nabízíme kvalitní postgraduální studium MBA, BBA, MPA, DBA, LL.M. a McS. - studium mezinárodně uznávaných oborů. Spolupracujeme s předními odborníky z praxe i z akademického prostředí, kteří jsou špičkami ve svém oboru. Zajišťujeme i tématické semináře.

Ing. Roman Ševčík

Specializujeme se na tvorbu uživatelských aplikací v Excelu na míru včetně programování VBA. Nabízíme komplexní ekonomické služby, vedení daňové evidence, účetnictví, mzdy, poradenství a další. Zabýváme se vypracováváním kompletních akreditačních žádostí u MŠMT k pořádání rekvalifikačních kurzů.