• Detail firmy

Ne-ros

Základní popis

Nabízíme sádrokartonové systémy, zednické a obkladačské práce, rekonstrukce bytů a bytových jader, půdní vestavby. Provádíme zateplení fasád minerální vatou a polystyrenem, obklady stěn a podlah, montáž střešních oken. Montujeme minerální podhledy.

Adresa

Kloboukova 2226/28
148 00 Praha 4

Okres: Praha 4
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  49695185
DIČ:  CZ49695185

Výrobky, činnosti

Nabízíme sádrokartonové systémy, zednické

- obkladačské práce, rekonstrukce bytů a bytových jader, půdní vestavby. Provádíme zateplení fasád minerální vatou a polystyrenem, obklady stěn atd.

Kontaktní údaje

E-mail: neu.kar@seznam.cz

Kontaktní osoba

Karel Neužil - Jednatel

Mobil: 603 396 907
Mobil: 606 814 169
E-mail: neu.kar@seznam.cz
WWW: www.ne-ros.wz.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

HYDROIZOLACE LADAX ®

Vyrábíme a prodáváme hydroizolační materiály Ladax. Izolace pracující na bázi krystalizace odstraní vlhkost z betonových, železobetonových a zděných konstrukcí. Provádíme sanace zdiva a betonu.

Tomáš Havel TAH

Jsme firma s vlastními zaměstnanci a na trhu jsme již od roku 1992. Na veškeré požadavky klientů se nám daří operativně reagovat ve velmi krátké době. Záběr prováděných činností je široký. Zajišťujeme stavby RD na klíč, zateplení fasád, izolaci spodních staveb, terénní úpravy okolo RD, bourací práce hydraulickým kladivem na UNC a další. Na zemní práce používáme vlastní zemní stroj UNC 60.

Máška - izolace, s.r.o.

Zaměřujeme se na výrobu a montáže tepelných, chladových a akustických izolací, šitých izolačních pouzder na tělesa turbín, ventilů a strojních zařízení, která přesahují teplotu 1000 °C, izolačních skruží s AL polepem i bez polepu a standardních i nestandardních rozměrů dle požadavků zákazníka