• Detail firmy

Müller-Sezapo,s.r.o.

Základní popis

Koberce zátěžové, koberce bytové, speciální koberce, PVC, vinyl, thermofix, laminátové plovoucí podlahy, samonivelační stěrky. Všechny podlahářské práce včetně dodávek materiálu za výhodné ceny. Krátké dodací termíny. Zaměření a konzultace zdarma.

Adresa

Koniklecová 2
634 00 Brno

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  63496267
DIČ:  CZ63496267
  • Služby

Výrobky, činnosti

Koberce a podlahové krytiny

Koberce zátěžové, koberce bytové, speciální koberce, PVC, vinyl, thermofix, laminátové plovoucí podlahy, samonivelační stěrky.

Kontaktní údaje

E-mail: podlahy@klikni.cz

Kontaktní osoba

Michal Müller

Mobil: +420 605 246 798
E-mail: podlahy@klikni.cz
Další firmy v oboru

KNOCK-OUT s.r.o. výrobky z recyklované pryže

Zabýváme se výrobou a prodejem sportovně - společenských her "Ruských kuželek a rekreačních kuželkářských drah" z recyklované pryže. Produkty jsou vyrobeny z tvrzené recyklované pryže, jsou nezávadné a opatřené atesty SZL. Hry jsou tradiční, pohybové, prostorově nenáročné. Ostatní výrobky z recyklované pryže mají široké využití pro sport, zábavu, do průmyslu i jako izolační rohože pod zvířata.

IQ floor s.r.o.

Specializujeme se na prodej podlah a stěrek. Nabízíme podlahy betonové, průmyslové a mnoho dalších. Zajišťujeme podlahářské práce.

STYL 2000 s.r.o.

Naše společnost již více než 25 let zajišťuje dodávky a instalace zavěšených provětrávaných fasádních plášťů a dodávky obkladů a dlažeb. Nabízíme široký sortiment stavební keramiky, obkladů, dlažeb (včetně slepeckých dlažeb), mozaiky a výrobků z gumového recyklátu. Pro kompletní nabídku navštivte náš e-shop a vyberte si, co potřebujete. Těšíme se na Vaši návštěvu.