• Detail firmy

Ing. Karel Mojžišík

Základní popis

Zpracování podnikatelských záměrů pro úvěry, likvidace firem dle Obchodního zákoníku, účetnictví, krizové řízení a revitalizace firem

Adresa

Pod Lipami 30
278 01 Kralupy nad Vltavou

Okres: Mělník
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  15882501

Výrobky, činnosti

Zpracování podnikatelských záměrů pro úvěry, likvi

Zpracování podnikatelských záměrů pro úvěry, likvidace firem dle Obchodního zákoníku, účetnictví, krizové řízení a revitalizace firem

Kontaktní údaje

Telefon: 315 784 059
E-mail: karel.mojzisik@tiscali.cz

Kontaktní osoba

Karel Mojžišík - Jednatel

Další firmy v oboru

Ing. Zuzana Exnerová

Poskytuji služby v oblasti odhadů a oceňování nemovitostí ve Středočeském kraji. Zpracuji odhady RD, pozemků, bytů, chat a chalup, administrativních budov, výrobních hal a areálů, garáží apod. Zajišťuji oceňování nemovitostí pro dědická řízení. Ceny jsou individuální, dle náročnosti, rozsahu provedených prací, způsobu ocenění či požadovaného termínu. Orientační ceník je uveden na stránkách firmy.

Zdeněk Buben

Nabízíme vedení účetnictví, daní a mezd fyzickým i právnickým osobám. Zabýváme se zpracováním DPH a zajišťujeme komunikaci s úřady.

DU-MI CZ s.r.o.

Personální agentura DU-MI CZ s.r.o. poskytuje služby v oblasti lidských zdrojů a personální agendy. Pilířem naší činnosti je dočasné přidělení zaměstnanců. Nabízíme krátkodobý i dlouhodobý pronájem pracovní síly. Personální leasing zaměstnanců Vám ušetří náklady na personální, administrativní i mzdovou agendu. Zajišťujeme komplexní personální poradenství pro firmy i uchazeče o zaměstnání.