• Detail firmy

KOOS s.r.o.

Základní popis

Jsme specialisté na strojní vyšívání - výšivky, nášivky, aplikované výšivky, gravíra laserem do fleecu. Nabízíme - reklamní předměty, textil, pracovní oděvy firmy Ötscher, firemní branding, potiskové technologie, organizování společenských akcí.

Adresa

Kostelecká 45
796 01 Prostějov

Okres: Prostějov
Kraj: Olomoucký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  46975161

Výrobky, činnosti

Látková, textilní reklama

Kontaktní údaje

Telefon: +420 582 345 422
Mobil: +420 602 770 038
Fax: +420 582 343 809
E-mail: petr.kobler@volny.cz
E-mail: koos@intos.cz
WWW: www.koos.cz

Kontaktní osoba

Ing. Petr Kobler - Jednatel

Mobil: +420 777 775 581
Další firmy v oboru

P. S. EMBROIDERY s. r. o.

Zabýváme se výrobou reklamních a klubových šál ve standardních i atypických rozměrech. Dodáváme pletené žakárové šály, pletené šály, tištěné šály, minišály, reklamní a klubové šály i bezešvé šály pro sublimační potisk. Nabízíme strojní vyšívání nejrůznějších nášivek i výrobu vlajek.

Eva Bőhmová

Věnuji se zakázkové textilní výrobě, se specializací na patchwork a quilting. Dále vyrábím nástěnné dekorace, obrazy a tapisérie. Kromě přikrývek, polštářů a ubrusů nabízím rovněž šití dětských dek a zavinovaček. Hledáte originální dárek nebo zajímavý doplněk do bytu? Neváhejte mě kontaktovat. Nabízím krásné kousky, šité s láskou.

computer design studio

Zabýváme se hlavně DTP – předtiskovou přípravou, grafickými návrhy a realizací tiskovin. Nabízíme též související činnosti - digitalizaci podkladů vč.diapozitivů, kalibraci barev, velkoplošný tisk š. 60 cm a malonákladový tisk, redakční práce, jazykovou korekturu a články na klíč. Správa a plnění databází, databázové publikování. Naším a specifickým oborem je design a produkce unikátních tkanin.