• Detail firmy

TISKÁRNA BOR spol. s r. o.

Základní popis

Nabídka služeb v oblasti sítotisku, ofsetového a tampónového tisku vizitek, letáků a plakátů do velikosti B3. Výroba kronik.

Adresa

Dělnická 262
473 01 Nový Bor

Okres: Česká Lípa
Kraj: Liberecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  25015681
DIČ:  CZ25015681

Výrobky, činnosti

Tisk letáků

do formátu B3

Kontaktní údaje

Telefon: 487 725 010
Telefon: 487 726 256
Mobil: 736 672 101
E-mail: zakazky@tiskarnabor.cz
WWW: www.proms.regin.cz

Kontaktní osoba

Milan Štukheil - Majitel, Ředitel

Jitka Štukheilová - Ředitel

Radek Hellinger - Obchodní reprezentant

Telefon: 736 672 102
E-mail: obchod@tiskarnabor.cz
Další firmy v oboru

COPIA Liberec s.r.o. - pronájem kopírovacích strojů

Zaměřujeme se na prodej i pronájem kopírovací techniky, tiskáren a multifunkčních zařízení. Zároveň dodáváme sportovní trofeje, poháry, skleněné broušené trofeje, vavřínové věnce apod. Zajišťujeme potisk triček, hrnků, polštářů, látkových tašek, reklamních a dárkových předmětů. Realizujeme velkoformátový tisk plakátů, bannerů apod.

BALKAN system s.r.o.

Nabízíme levný nízkonákladový tisk a kopírování v Liberci. I přes nízké ceny tisku zaručujeme zachování vysoké kvality. Dodáváme levné náplně do tiskáren, kvalitní inkoustové náplně, tonery a další. Prodejní a servisní středisko CISS (system průběžného doplňování inkoustu) pro domácnosti a firmy. Prodej CISS.

PROCENTRUM Design, s.r.o.

Hlavní náplní naší společnosti je kompletní realizace potisku textilu a jiné konfekce. Zajišťujeme sítotisk, transferový tisk a reklamní potisk. Tiskneme na textil, sportovní oblečení a produkty pro fanshopy, startovní čísla a jakékoliv jiné reklamní předměty. Zabýváme se rovněž výrobou sportovního oblečení. Více informací o poskytovaných službách naleznete na našich internetových stránkách.