• Detail firmy

ANTONÍN DURAS

Základní popis

Zakázková výroba kuchyňských linek, nábytku i plovoucích podlah. Nabídka dělení materiálu, olepování ABS hran. Prodej kování a spotřebního materiálu.

Adresa

Malešov 217
284 01 Kutná Hora

Okres: Kutná Hora
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  49540386
Rok založení:  1997
Počet zaměstnanců:  2

Výrobky, činnosti

Kuchyňské linky

Kontaktní údaje

Telefon: +420 327 525 099
Mobil: +420 602 385 784
Mobil: +420 608 111 972
WWW: www.atservis-vyroba-kuchyni.cz
WWW: www.atservis.vyrobce.cz
Další firmy v oboru

Marcel Hanč

Zabýváme se výrobou nového interiérového a exteriérového nábytku na zakázku. Vyrábíme eurookna, vchodové a interiérové dveře, schody, schodiště, zábradlí, nábytek do ložnice, obývacího nebo dětského pokoje, kuchyňské linky, vestavěné skříně a mnoho dalšího.

Pavol Knapek

Zajišťujeme komplexní truhlářské práce. Nabízíme výrobu nábytku na míru - postele, stoly, skříně, lavice, komody, police či truhly. Vyrábíme kuchyňské linky a vestavěný nábytek na míru. Také vyrábíme pergoly, dřevěné terasy (deking), ploty a další. Jsme Divadlo Rybka. Hrajeme loutkové divadlo pro školy a školky, obce i kulturní centra.

AZ VLAŠIM spol. s r.o.

Naše společnost se zabývá truhlářskou výrobou. Vyrábíme okna, dveře, schodiště, podlahy a nábytek, i atypický. Na zakázku vyrobíme kuchyně, postele, vestavné skříně, komody apod. Dodáváme interiérové truhlářské prvky pro firmy a investory, a to jak české, tak i zahraniční. Náš tým tvoří zruční truhláři s bohatými zkušenostmi v oboru - garantujeme Vám kvalitně a včas odvedenou práci.