• Detail firmy

ROCK PRODEJ KAMENE Jaroslav Smolík

Základní popis

Prodáváme přírodní a umělý kámen, obklady, dlažby a deskové materiály do interiérů i exteriéru i pro zahradní architekturu. Dodáváme pískovec, žulu, břidlici, vápenec, mramor, porfyr, andesit, křemenec a rula.

Adresa

Kateřinská 107/5
779 00 Olomouc

Okres: Olomouc
Kraj: Olomoucký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  73092134

Výrobky, činnosti

Prodáváme přírodní a umělý kámen, obklady, dlažby

Kontaktní údaje

E-mail: smolik.jarda@volny.cz

Kontaktní osoba

Jaroslav Smolík - Majitel

Telefon: +420 585 228 830
E-mail: smolik.jarda@volny.cz
WWW: www.prirodni-kameny.eu

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

AZ MOTIV, k.s.

Zajišťujeme stavební kámen pískovec pro využití v interiérových i exteriérových podmínkách. Dodáváme pískovcové obklady, dlažby z pískovce, pískovec pro jezírka, výplně gabionů, pískovec na zdění apod.

SUTNAR & RAPPL s.r.o.

Naše společnost se věnuje výrobě zboží z kamene. Jsme kamenická firma, která vznikla v roce 1993. Našim klientům nabízíme interiérové a stavební prvky, pracovní desky na kuchyňské linky, pomníky a pomníkové díly, sekání a zlacení/stříbření nápisů a ornamentů. Vyrábíme z přírodního kamene a konglomerovaného kamene Technistone. Jsme autorizovaným distributorem pro Plzeňský kraj. Navštivte nás.

PRAGAKOM, spol. s r.o.

Dodáváme výrobky z polypropylenu - plastové kontejnery pro medicinální a jiný škodlivý odpad, kancelářské potřeby, obaly a další. Dovážíme produkty z přírodního kamene. Distribuujeme přírodní kosmetiku. Výroba kancelářských potřeb z komůrkového polypropylenu. Výroba tvarových obalů z polypropylenu. Zajišťujeme výrobu dvoučlánkových kontejnerů typu 303 G.