• Detail firmy

Izolační systémy, s.r.o.

Základní popis

Provádíme zateplování a hydroizolace plochých střech a montáže klempířských prvků včetně dodávky materiálu.

Adresa

Tesařská 322/2
736 01 Havířov

Okres: Karviná
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  26817781

Výrobky, činnosti

Zateplování a hydroizolace plochých střech

Kontaktní údaje

E-mail: izolacnisystemy@seznam.cz

Kontaktní osoba

Miroslav Maléř - Majitel

Telefon: +420 597 576 211
Mobil: +420 603 893 256
E-mail: izolacnisystemy@seznam.cz
Další firmy v oboru

Tomáš Paseka

Specializujeme se na realizaci střech na klíč včetně provádění nejrůznějších klempířských, pokrývačských a izolačních prací. Postavíme Vám středu od A do Z. Zabezpečujeme výrobu a montáž krovů, provedení izolací včetně nejrůznějších hydroizolačních služeb, pokrývání střech nejrůznějším materiálem dle Vašeho výběru, montáž klempířských prvků apod. Zajišťujeme také tesařské práce na zakázku.

Jaroslav Višňovský - Střechy na klíč

Zajišťujeme kompletní střechy na klíč. Realizujeme nové střechy i rekonstrukce a údržbu střech. Provádíme klempířské, pokrývačské a tesařské práce, izolace plochých střech, vyrábíme klempířské prvky, dodáváme střešní materiály. Fotogalerii realizovaných zakázek naleznete na našich internetových stránkách.

Pavel Kunc - Truhlářství

Zakázkové truhlářství Petr Kunc zajišťuje výrobu bytového, kancelářského i zahradního nábytku na míru dle požadavků zákazníka. Vyrábíme kuchyňské linky, obývací pokoje, ložnice, vestavěné skříně, komody, dětské a studentské pokoje, školní nábytek a mnoho jiného. Provádíme rovněž renovace kuchyní. Součástí poskytovaných služeb je návrh, doprava a montáž nábytku.