• Detail firmy

AUTOSKLO LAS

Základní popis

Provádíme zdarma výměnu autoskla z povinného ručení a připojištění spolu s novou dálniční známkou, vyřizujeme všechny pojišťovny, nedoplácíte DPH. Opravujeme praskliny a bodově poškozené autosklo. Opravy autoskel provádíme po dohodě i u zákazníka.

Adresa

Spojovací 2608/38
190 00 Praha 9

Okres: Praha 9
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  62391641
Rok založení:  1995

Výrobky, činnosti

Auto-ochrana

Kontaktní údaje

Telefon: +420 604 281 176
Telefon: +420 266 317 186
Telefon: +420 603 466 865

Kontaktní osoba

Roman Zajíc - Majitel

Mobil: +420 603 466 865
Další firmy v oboru

AD SECURITY s.r.o.

Zaměřujeme se na konzultace, návrhy, dodávky, montáž a servis mechanických bezpečnostních a protipožárních systémů - bezpečnostních a protipožárních dveří, zámků, kování, mříží, fólií. Zajišťujeme návrhy a realizace systémů generálního klíče, prodáváme a montujeme mechatronické prvky. Nabízíme rovněž mříže, oplocení, posuvné brány, stínící prvky a další produkty z kovovýroby.

DV STAKON, spol. s r.o.

DVEŘE, OKNA. Zabýváme se velkoobchodním a maloobchodním prodejem výrobků fa DORMA. Dodáváme horní a podlahové dveřní zavírače, zámky, panikové uzávěry, regulátory postupného zavírání i elektromagnety. Nabízíme kování i příslušenství pro skleněné posuvné dveře a stěny. Dále komponenty na automatické posuvné dveře i sprchové kouty. Kompletní nabídka zboží na www.

ACS Solution s.r.o.

Specializujeme se na dodávky a montáže elektronických přístupových systémů do všech typů objektů - soukromých i administrativních. Poskytujeme záruční i pozáruční servis. Naším krédem je poskytování produktů a služeb vysokých kvalit a individuální přístup k zákazníkovi, s cílem skutečného uspokojení jeho požadavků.Věříme, že i vy budete mít možnost ověřit si naše kvality.