• Detail firmy

Klempířství - Slouka Josef

Základní popis

Nabídka tesařských, klempířských a pokrývačských prací, zateplování střech, montáže střešních oken a dodávky stavebního materiálu.

Adresa

Vavřinec 133
679 13 Vavřinec

Okres: Blansko
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  72366877
DIČ:  CZ72366877

Výrobky, činnosti

Klempířství a pokrývačství

Nabídka tesařských, klempířských a pokrývačských prací, zateplování střech, montáže střešních oken a dodávky stavebního materiálu.

Kontaktní údaje

Mobil: 739 648 915
E-mail: klempirstvi@atlas.cz

Kontaktní osoba

Josef Slouka - Majitel

Telefon: 721 229 689
E-mail: klempirstvi@atlas.cz
Další firmy v oboru

TERRAN

Specializujeme se na výrobu a prodej betonových střešních krytin, které vynikají díky přesnosti rozměrů, maximální vodotěsnosti a mrazuvzdornosti. Nabízíme ploché betonové krytiny, bobrovky, krytinu na bungalov a kompletní příslušenství střech. Vše dodáváme v mnoha variantách provedení dle potřeby Vaší stavby. Na naše výrobky poskytujeme 30-letou záruku.

Michael Vybíral - střechy, krovy, pergoly

Stavíme kvalitní nosné konstrukce - krovy, stropy, provádíme jejich rekonstrukce včetně demontáže. Pokládáme střešní krytiny včetně difúzní fólie, montujeme střešní okna. Podbíjíme podhledy. Realizujeme dodávku střechy na klíč. Působíme v okrese Brno.

Jiří Choutka

Zabýváme se kompletními realizacemi nových a rekonstrukcí stávajících šikmých a plochých střech. Provádíme montáž střešních oken, zateplování střech či nadkrokevní izolace a zateplování rodinných domů. Vyrábíme krovy, dřevostavby, pergoly, přístřešky a stání pro auta. Dále vyrábíme lisované vazníky. Jsme v systému Zelená úsporám.