• Detail firmy

Truhlářství Peter

Základní popis

Zakázková výroba kuchyňských linek včetně vestavěných spotřebičů, vestavěných skříní, kancelářského nábytku, nábytku do předsíní, dětských a obývacích pokojů, atypického nábytku. Široký výběr dezénů a kování. Nabízíme drátěný program Mivokor.

Adresa

Hradčanská 209
708 00 Ostrava - Poruba

Okres: Ostrava-město
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  73882577

Výrobky, činnosti

Zakázková výroba kuchyňských linek

Zakázková výroba kuchyňských linek včetně vestavěných spotřebičů, vestavěných skříní, kancelářského nábytku, nábytku do předsíní...

Kontaktní údaje

Mobil: 737 643 620
E-mail: peter@truhlarstvi-peter.cz
WWW: www.truhlarstvi-peter.cz

Kontaktní osoba

Tomáš Peter - Majitel

Další firmy v oboru

Marek Soldán

Zaměřujeme se na navrhování a realizaci nábytku kompletně na zakázku dle Vašich individuálních přání. Zhotovujeme kuchyňské linky, vestavěné skříně, kancelářský nábytek, obývací stěny, koupelnový nábytek, postele a noční stolky, knihovny komody a také nábytek do dětských pokojů. Provádíme zednické práce, montáž sádrokartonu, drobné zednické práce včetně následujícího úklidu.

Pavel Kunc - Truhlářství

Zakázkové truhlářství Petr Kunc zajišťuje výrobu bytového, kancelářského i zahradního nábytku na míru dle požadavků zákazníka. Vyrábíme kuchyňské linky, obývací pokoje, ložnice, vestavěné skříně, komody, dětské a studentské pokoje, školní nábytek a mnoho jiného. Provádíme rovněž renovace kuchyní. Součástí poskytovaných služeb je návrh, doprava a montáž nábytku.

Stolařství Adam Haluška

Specializujeme na stolařskou výrobu. Vyrábíme kuchyňské linky, vestavěné skříně, nábytek, dveře, plovoucí podlahy, obložkové zárubně a další.