• Detail firmy

ELEKTROATELIÉR BŘECLAV - Ing. Josef Hájek

Základní popis

Projekce vnitřních i venkovních rozvodů nízkého napětí a hromosvodů. Zajištění výpočtů umělého osvětlení, výkazů, výměrů a rozpočtů.

Adresa

Mikulovská 604
691 42 Valtice

Okres: Břeclav
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  13062522
Rok založení:  1990

Výrobky, činnosti

Projekce elektroinstalací

Kontaktní údaje

Mobil: +420 776 898 887
E-mail: ing.hajek@iol.cz
E-mail: ing.hajek@seznam.cz
WWW: www.elektroatelier.cz

Kontaktní osoba

Ing. Josef Hájek - Majitel

Další firmy v oboru

BRASTRO spol. s.r.o.

Zaměřujeme se na elektroinstalační materiál pro rozvody a elektrotechnické nářadí. Nabízíme konektory pro vodiče, elektrotechnické izolované pásky, optické kabely, optické rozvaděče na omítku a sloupkové optické rozvaděče, optické konektory, optické spojky, sloupové reproduktory, směrové reproduktory, fázové zkoušečky, izolované šroubováky, pojistkové patrony, jističe, proudové chrániče atd.

EIM elektro s.r.o. - elektroinstalační materiál

Zabýváme se prodejem kompletního sortimentu elektroinstalačního materiálu. U nás nakoupíte vše, od žárovek až po hromosvodové materiály a nářadí. Kompletujeme rozváděče na zakázku. Dodáváme rozvodnice a domovní skříně. Při větším odběru zboží nabízíme možnost zásobení firem a rozvoz elektroinstalačního materiálu na stavby. Kompletní nabídku včetně fotogalerie naleznete na našich www stránkách.

ZAMAT spol. s r.o.

Činnost naší společnosti je zaměřena na projekce, dodávky, montáže a servis v oblasti elektro - silnoproud, slaboproud, měření a regulace. Nabízíme průmyslové řídicí systémy renomovaných světových výrobců.