• Detail firmy

Mgr. Karel Braun

Základní popis

Specializujeme se na suchou výstavbu, provádíme především montáž sádrokartonů - půdních vestaveb, příček, podhledů a minerálních podhledů. Pokládáme plovoucí podlahy, provádíme malby, zednické práce, obklady a pokládku dlažby.

Adresa

Okrouhlá 358/24
625 00 Brno

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  68680562

Výrobky, činnosti

Obklady, dlažby, podlahy - provedení

provádí podlahářské práce, obklady, dlažby.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 776 023 221
E-mail: braun.k@seznam.cz
WWW: www.braunsdk.cz
Další firmy v oboru

SBD, spol. s r.o.

Hlavním zaměřením společnosti je kompletní stavební činnost. Realizujeme výstavbu a rekonstrukce RD a průmyslových objektů, rekonstrukce bytů, revitalizace panelových domů a zateplení fasád. Rekonstruujeme rovněž parovody. Realizujeme projekty dotované z programu "Zelená úsporám", na základě našeho členství v SOD (Seznam odborných dodavatelů). Našimi zákazníky jsou přední české firmy a organizace.

Stavím dům, a.s.

Nabízíme komplexní služby stavební firmy. Realizujeme rekonstrukce stavebních objektů, výstavbu rodinných domů, revitalizace bytových domů, dodatečné zateplení fasád, hodnocení energetické náročnosti budov, realizaci zpevněných ploch, demolice objektů, přepravu těžkých strojů, dodávku zakázkového nábytku, kuchyňských linek i vestavěných skříní na míru.

ALIA elektro s.r.o.

Zabýváme se elektromontážními pracemi, montáží bezpečnostních systémů, strukturované kabeláže, hromosvodů, telefonních a TV rozvodů. Zajišťujeme také rekonstrukce objektů v rozsahu středního stavebnictví, údržbu a servis objektů