• Detail firmy

Mgr. Karel Braun

Základní popis

Specializujeme se na suchou výstavbu, provádíme především montáž sádrokartonů - půdních vestaveb, příček, podhledů a minerálních podhledů. Pokládáme plovoucí podlahy, provádíme malby, zednické práce, obklady a pokládku dlažby.

Adresa

Okrouhlá 358/24
625 00 Brno

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  68680562

Výrobky, činnosti

Obklady, dlažby, podlahy - provedení

provádí podlahářské práce, obklady, dlažby.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 776 023 221
E-mail: braun.k@seznam.cz
WWW: www.braunsdk.cz
Další firmy v oboru

STESYS, s.r.o.

Specializujeme se na modulové stavby modulPLAN, výplně stavebních otvorů, odvětrávané fasády COR-TEN a interiérové montované příčky.

VHZ-DIS, spol. s r.o.

Specializujeme se na výrobu zařízení pro vodohospodářské stavby, dodávky staveb a projekční a poradenské služby. Zajistíme projekci a dodávku technologických celků pro čistírny odpadních vod, čerpací stanice, úpravny vody, vodojemy, vodní hospodářství pro průmysl, bioplynové stanice. Technologické celky také rekonstruujeme a modernizujeme.

FINO-TRADE s.r.o.

Naše firma se dělí na dvě divize. Stavební divize staví v okolí Brna a po jižní Moravě všechny druhy pozemních staveb, zejména RD, firemní sídla, výrobní haly, komerční stavby atd. Poslední dobou se zaměřila na pasivní a nízkoenergetické stavby. Druhá naše divize vyrábí betonové zboží - ztracené bednění, zdicí tvárnice, příčkovky, stropní systém Trigon (skládané stropy), obrubníky a dlažby.