• Detail firmy

KUCHYŇKA - OBCHOD.CZ

Základní popis

Kuchynka-obchod.cz je zaměřený na prodej neelektrického vybavení kuchyní, restaurací i jídelen.

Adresa

Sokolovská 62
180 00 Praha 8

Okres: Praha 8
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  76178528
DIČ:  CZ8010280047
Rok založení:  1996
  • Maloobchod
  • Velkoobchod

Výrobky, činnosti

Kuchyňské potřeby

- kvalitní nože, nerezové hrnce, skleněné konvice, keramické, malované hrnky, hrnečky i šálky, odpadkové koše, teflonové a titanové pánve

Kontaktní údaje

Mobil: +420 725 879 272
E-mail: info@kuchynka-obchod.cz
WWW: www.kuchynka-obchod.cz

Kontaktní osoba

Jakub Landa - Generální ředitel

Mobil: +420 720 677 986
E-mail: j.landa@kuchynka-obchod.cz
Další firmy v oboru

KOŠTOVNA U POČTŮ

KOŠTOVNA u Počtů navazuje na dlouholetou tradici vináren datovanou už od roku 1897. Zakladatel vinárny Jan Počta, populární letenský vinárník, naléval s láskou všem těm, kdo po denní únavě přišli do jeho vinárny. My v této krásné tradici pokračujeme.

Milan Mašek - instalatérské potřeby, s.r.o.

Provádíme veškeré instalatérské práce. Zajišťujeme velkoobchodní a maloobchodní prodej instalatérských a topenářských potřeb. V naší nabídce nalezete nářadí, které rovněž půjčujeme, dále pak armatury, potrubí, tvarovky, sanitu a jiné zařizovací předměty. Zakoupené zboží Vám po domluvě přivezeme, v případě zájmu zprostředkujeme revizi či projekci. Poradenství při výběru materiálu je samozřejmostí.

SPEED PRESS Plus a. s.

Společnost zaměřená na výrobu, prodej a potisk reklamních předmětů. Možnost výběru z velkého sortimentu i výroba na zakázku. Nabízíme reklamní předměty, dárkové propagační předměty a veškeré technologie tisku např. plnobarevný digitální potisk textilu i 3D, tampónový tisk, sítotisk, laser, výšivka, speed-it. Vlastní výrobní a skladový areál, vzorkovna, vzorky zdarma, kancelářské potřeby. ISO9001.