• Detail firmy

Karel Císař- Westernové Sedlářství

Základní popis

Zakázková sedla dodání do měsíce až 8mi týdnů,záleží na dostupnosti a rychlosti dodání sedlové kostry a propracování dané zakázky. Sedla i na kostrách Ralide USA

Adresa

Leština u Světlé 60
582 86 Leština u Světlé

Okres: Havlíčkův Brod
Kraj: Vysočina
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  63598159

Výrobky, činnosti

Westernové Sedlářství

Zakázková sedla dodání do měsíce až 8mi týdnů,záleží na dostupnosti a rychlosti dodání sedlové kostry a propracování dané zakázky.

Kontaktní údaje

WWW: www.saddlery.estranky.cz

Kontaktní osoba

Karel Císař - Majitel

Telefon: 723 154 525
E-mail: saddlery@seznam.cz
Další firmy v oboru

Vítek Rostislav - Plavecké vybavení

Zabýváme se prodejem rekreačních a sportovních plaveckých potřeb a vybavení. Nabízíme také zakázkovou výrobu plaveckých potřeb přímo na míru zákazníka. Dodáváme rekreační a závodní plavky, plavecké čepice, sportovní batohy, tašky a pytle, plavecké brýle, plaveckou kosmetiku, šnorchly, nosní skřipce, plavecké zátěžové pomůcky, voděodolné vaky, sportovní stahovací pytle a mnoho dalšího.

Zábavní technika - Zdeněk Poklop

Zajišťujeme dodávky, provoz a pronájem zábavní techniky, která oživí atmosféru a pobaví hosty ať už v restauraci, hotelu či herně. Specializujeme se na ligové šipky, kulečníky a stolní fotbal - fotbálek. Zajišťujeme rovněž servis zábavní techniky, a to do 48 hodin od nahlášení závady. Chcete-li si pořídit do Vaší provozovny zábavní automat, neváhejte nás kontaktovat - rádi Vám pomůžeme s výběrem.

RED CUBE, s.r.o. - tiskové a reklamní služby

Společnost RED CUBE s.r.o. je soukromá společnost se zabývající se managementem polygrafické výroby. Nabízíme tiskové služby, plochý ofsetový tisk do formátu B1. Navrhujeme a vyrábíme stojany, displaye, panely, paletové dekorace, obaly a další.