• Detail firmy

KERABEL s.r.o.

Základní popis

Společnost Kerabel s.r.o. Vám nabízí obklady a dlažby již od roku 1992. Za více než 18 let naší existence máme již celou řadu referencí a klientů, kterým jsme dodali obklady a dlažby ať už do koupelny, kuchyně, vnitřních či venkovních prostor.

Adresa

Marie Cibulkové 386/40 (vchod z ul. Sinkulovy)
140 00 Praha 4

Okres: Praha 4
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  45241708
DIČ:  CZ45241708
Rok založení:  1992
Počet zaměstnanců:  8

Výrobky, činnosti

Keramické obklady a dlažby

Kontaktní údaje

Telefon: +420 222 243 811
Fax: +420 222 242 895
E-mail: kerabel@kerabel.cz
WWW: kerabel.cz

Kontaktní osoba

Michal Žabokrtský - Jednatel

Ing. Igor Kintly - Jednatel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

STARSTAV, s.r.o.

Realizujeme stavby nízkoenergetických a pasivních domů, rodinných domů a bytových domů na klíč. Zajišťujeme výstavbu infrastruktury - síťování pozemků nebo terénní úpravy.

Petr JIRÁNEK

Nabízíme dodávky a montáže plastových, hliníkových a dřevěných oken a dveří včetně zednických prací. Zajišťujeme sádrokartonářské práce, obkladačské práce, natěračské práce, bourací a úklidové práce.

Zámečnictví TOČIMON s.r.o.

Specializujeme se na zámečnickou výrobu, laserové pálení, stavební zámečnictví a nejrůznější stavební práce včetně zemních a terénních úprav. Zhotovujeme a dodáváme skleněné a kovové konstrukce, ploty a výplně plotů, zábradlí, venkovní a interiérová schodiště, kovový a nerezový nábytek, zděné ploty, dřevěné pergoly, zámkovou dlažbu a mnoho dalšího. Zajišťujeme komplexní správu a údržbu budov.