• Detail firmy

bit cz training, s.r.o.

Základní popis

Nabídka kariérního vzdělávání. Pořádání kurzů manažerských dovedností, komunikace a rozvoje osobnosti.

Adresa

Vinohradská 29/93
120 00 Praha 2

Okres: Praha 2
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  27371891

Výrobky, činnosti

IT kurzy,IT kurzy pro manažery,IT s Apple.

Microsoft Office,MS Word,MS Excel,MS PowerPoint,MS Outlook,MS OneNote,MS Project,MS Visio,MS Access,MS Publisher,MS Office napříč aplikacemi,ECDL.

Kontaktní údaje

E-mail: praha@bitcz.cz
WWW: www.bitcz.cz

Kontaktní osoba

Danica RNDr. Pražáková - Majitel

Telefon: +420 775 769 150
E-mail: praha@bitcz.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Autoškola Telos s.r.o.

Naše autoškola zajišťuje výuku a výcvik pro řidičská oprávnění skupin: AM, A1, A2, A, B, B+E, C, C+E, D, D+E a T. Všichni naši zaměstnanci i externí spolupracovníci jsou odborně a profesně způsobilí, většina učitelů naší autoškoly má navíc vzdělání v pedagogice či andragogice. V rámci služeb autoškoly nabízíme rovněž školení řidičů, psychologická vyšetření nebo zastupování před správními orgány.

CzechSouvenirs

Zaměřujeme se na výrobu, prodej a distribuci originálních ČESKÝCH značkových SUVENÝRŮ. Naše upomínkové předměty jsou vyráběné v Čechách. Dodáváme je do obchodních a hotelových sítí, firmám (pro obchodní partnery či kolegy ze zahraničí) i jednotlivcům (dárky zahraničním hostům či hostitelům). Věnujeme se i poradenství a obchodním službám pro řízení prodeje suvenýrů. Rádi poradíme i Vám.

C.S.I. Logistics s.r.o.

Zaměřujeme se na interim management, logistické projekty od návrhu až po realizaci, nastavení procesů skladu, logistická školení, vedení účetnictví, daňové poradenství a mnoho dalšího.