• Detail firmy

PhDr. Zuzana Krykorková

Základní popis

nabízí široký výběr osvětlení, doplňků a dekorací, moderního nábytku a podlah z masivu. Dovážíme kvalitní zboží od evropských firem. Vyrábíme vlastní nábytek a navrhujeme interiéry. Velkoobchodní i maloobchodní prodej.

Adresa

Táborská 751/9
140 00 Praha 4

Okres: Praha 4
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  71522034

Výrobky, činnosti

Vyrábíme nábytek a navrhujeme interiéry

nabízí široký výběr osvětlení, doplňků a dekorací, moderního nábytku a podlah z masivu. Dovážíme kvalitní zboží od evropsnabízí široký výběr osvětlení

Kontaktní údaje

E-mail: obchod@e-inspiro.cz

Kontaktní osoba

Zuzana Krykorková - Majitel

Telefon: +420 267 312 801
Mobil: +420 777 134 625
E-mail: obchod@e-inspiro.cz
WWW: www.e-inspiro.cz
Další firmy v oboru

Zdeněk Saulich

Zabýváme se zakázkovou výrobou dřevěného nábytku. Vyrábíme moderní i rustikální nábytek na míru dle požadavků zákazníka.

Area projekt, s.r.o.

Zabýváme se projekční a inženýrskou činností. Zajišťujeme zpracování architektonických studií, dokumentace (územní rozhodnutí, vydání stavebního povolení, provedení staveb, výběr zhotovitele), žádostí o dotace, rozpočtů staveb, výkazů výměr, průkazů energetické náročnosti budov apod. Navrhujeme interiéry, rodinné domy, budovy občanské vybavenosti, průmyslové, dopravní a inženýrské stavby.

Michal Jurčo Kovovýroba - Zámečnictví

Zabýváme se zakázkovou kovovýrobou. Vyrábíme vrata posuvná, dvoukřídlá, vrátka, mříže pevné, otvírací. Opravy branek, zábradlí, plotové díly. Stojany na kola, menší konstrukce. Zajišťujeme výměnu zámků, vložek, montáže bezpečnostního kování na vchodové dveře. Provádíme povrchové úpravy materiálu. Více informací o poskytovaných službách včetně referencí naleznete na našich webových stránkách.