• Detail firmy

Petr Pařil

Základní popis

Naše firma poskytuje vnitrostátní nákladní dopravu s hydraulickou rukou, sólo valník 8t, v oblasti přepravy různých stavebních materiálů, paletového či kusového zboží.

Adresa

Brechtova 826/20
149 00 Praha 4 - Háje

Okres: Praha 4
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  64587380

Výrobky, činnosti

Naše firma poskytuje vnitrostátní nákladní dopravu

Naše firma poskytuje vnitrostátní nákladní dopravu s hydraulickou rukou, sólo valník 8t, v oblasti přepravy různých stavebních materiálů, atd.

Kontaktní údaje

E-mail: petrparil@gmail.com
WWW: www.autodopravaparil.cz

Kontaktní osoba

Petr Pařil - Majitel

Mobil: +420 602 254 998
Další firmy v oboru

Vezetcz, s.r.o.

Nabízíme kompletní služby osobní přepravy po Praze. Naše kvalitní nonstop taxislužba je Vám k dispozici 365 dní v roce. Umožňujeme objednání taxi online nebo objednání taxi přes aplikaci. Rovněž zajišťujeme levné taxi na letiště Václava Havla. Levnou taxislužbu provozujeme nejenom v Praze, ale také v Kladně a okolí.

DS Praha s.r.o.

Věnujeme se nákupu a prodeji použitých kovoobráběcích a tvářecích strojů. Zajišťujeme servisní opravy, transport jednotlivých strojů i celých dílenských provozů, odborné demontáže a zpětné montáže, uvedení do provozu. Dále nabízíme poradenství v oblasti strojního vybavení, zajištění technické dokumentace či posouzení technického stavu strojů. Katalog strojů naleznete na našich webových stránkách.

DATA AUTOTRANS s.r.o.

Provozujeme dopravní agenturu poskytující služby v oblasti autobusové přepravy osob. Naší specializací je zajištění dopravy pro incomingový cestovní ruch. Zabezpečujeme vnitrostátní a mezinárodní autobusovou přepravu osob, pravidelnou přepravu zaměstnanců, školní autobusovou přepravu, kongresovou přepravu osob apod. Organizujeme poznávací a pobytové zájezdy v rámci ČR i zahraničí.