• Detail firmy

Hotel Fit plus, a.s.

Základní popis

Nabízíme kvalitní ubytování pro Přerov a okolí ve více než 72 pokojích a apartmá. Pořádáme kongresy, firemní akce, recepce. K dispozici jsou kongresové sály, restaurace, tenisové kurty, fitness, squash, sauna, noční klub a kartingová závodní dráha.

Adresa

Dvořákova 819/21b
750 02 Přerov I - Město

Okres: Přerov
Kraj: Olomoucký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  60793279
DIČ:  CZ60793279

Výrobky, činnosti

Pořádáme kongresy, firemní akce, recepce,ubytování

Nabízíme kvalitní ubytování pro Přerov a okolí ve více než 72 pokojích a apartmá. Pořádáme kongresy, firemní akce, recepce. K dispozici jsou kongre

Kontaktní údaje

Fax: 581 202 633
E-mail: otahal@hotelfit.cz
WWW: www.hotelfit.cz

Kontaktní osoba

Mgr. Jiří Otáhal - Obchodní ředitel

Telefon: 607 966 449
E-mail: otahal@hotelfit.cz

Michal Pivoda - Předseda představenstva

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

LAMB CONSULTING LIBEREC

Poradenství v oborech gastronomie-stravování, hotelnictví-ubytování, potravinářská výroba, cestovní ruch, domovy pro seniory. Vypracováváme provozní předpisy hygienické-HACCP, požární, bezpečnosti práce, provozní řády-ubytovací, vodního zdroje, bazénu, sauny, provozní a ekonomické rozbory, studie, audity, provozní a gastronomické koncepce. Vše se znalostí provozu a potřeb investora, provozovatele.

Qconex v.o.s.

Zaměřujeme se na služby v oblasti manažerského poradenství. Poskytujeme poradenství pro: zavedení systému jakosti, zavedení environmentálního systému řízení, zavedení systému řízení bezpečnostních rizik. Pořádáme školení a semináře.

Consultant Partners, s.r.o.

Specializuji se na rekvalifikace, školení, kurzy a semináře. Pořádám školící a rozvojové programy pro klienty z oblasti výrobních, strojírenských nebo zpracovatelských provozů.