• Detail firmy

SEGESTA s.r.o.

Základní popis

Provozujeme velkoobchod s pevnými, kapalnými a plynnými palivy a maloobchod pohonných hmot. Prodej olejů. Doprava dodávkou i autocisternou včetně likvidace upotřebeného oleje.

Adresa

Malinová 476
252 42 Horní Jirčany

Okres: Praha - západ
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  27691471

Výrobky, činnosti

Prodej olejů. Doprava dodávkou i autocisternou

včetně likvidace upotřebeného oleje. Provozujeme velkoobchod s pevnými, kapalnými a plynnými palivy a maloobchod pohonných hmot.

Kontaktní údaje

E-mail: janda@segesta.cz
WWW: www.olej-prodej.cz

Kontaktní osoba

Ing. Boris Janda - Jednatel

Mobil: +420 728 509 696

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

VALID s.r.o.

Naše společnost se věnuje prodeji strojních součástí pro lehký průmysl. Zajišťujeme opravy elektromotorů Siemens. Zboží dodáváme přímo k odběrateli, na základě domluvy lze vybrané zboží rezervovat na našem skladu. Určíme typ výrobku dle rozměru s možností převodu mezi výrobci. Jsme certifikovaným distributorem značky Schaeffler Group. Zastupujeme další výrobce jako KTR, OPTIBELT aj.

Kompresory Vzduchotechnika s.r.o.

Dodáváme kvalitní automatizační techniku, jednoúčelové stroje a nářadí. Nabízíme kompresory, pneumatické nářadí, potrubní rozvody, maziva a maznice, zařízení pro úpravu vzduchu, separátory pro vodu a olej, cyklické odlučovače, válce a ventily, měřící techniku a mnoho dalšího.

SERV 4 IN s.r.o.

Specializujeme se na prodej a servis průmyslových kapalin (olejů), řezných kapalin, filtračních materiálů nebo provozních kapalin. Zaměřujeme se na diagnostiku a servis procesů obrábění.