• Detail firmy

ALERT s.r.o

Základní popis

Mezi hlavní činnosti patří zejména prodej a servis registračních pokladen, pokladních systémů a prezentační techniky včetně nezbytných poradenských a konzultačních služeb.

Adresa

U Nisy 6
460 02 Liberec

Okres: Liberec
Kraj: Liberecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  49101102
Rok založení:  1993
Počet zaměstnanců:  5

Výrobky, činnosti

Kancelářská technika

Kontaktní údaje

Telefon: +420 486 122 383
Telefon: +420 485 107 686
Fax: +420 486 122 311
E-mail: info@alert.cz
E-mail: alert@falco.vslib.cz
WWW: www.alert.cz
WWW: falco.vslib.cz/~alert
Další firmy v oboru

BALKAN system s.r.o.

Nabízíme levný nízkonákladový tisk a kopírování v Liberci. I přes nízké ceny tisku zaručujeme zachování vysoké kvality. Dodáváme levné náplně do tiskáren, kvalitní inkoustové náplně, tonery a další. Prodejní a servisní středisko CISS (system průběžného doplňování inkoustu) pro domácnosti a firmy. Prodej CISS.

WOIT s.r.o.

Zabýváme se prodejem počítačů. Poskytujeme IT služby, webdesign a grafické práce. Naučíme Vás efektivně využívat aplikace od společnosti Google - google apps. Věnujeme se internetovému prodeji náplní a tonerů, čistících prostředků či personálních počítačů. Specializujeme se na grafické práce - grafické návrhy statických nebo animovaných bannerů.

COPIA Liberec s.r.o. - pronájem kopírovacích strojů

Zaměřujeme se na prodej i pronájem kopírovací techniky, tiskáren a multifunkčních zařízení. Zároveň dodáváme sportovní trofeje, poháry, skleněné broušené trofeje, vavřínové věnce apod. Zajišťujeme potisk triček, hrnků, polštářů, látkových tašek, reklamních a dárkových předmětů. Realizujeme velkoformátový tisk plakátů, bannerů apod.