• Detail firmy

Jarmila Bařinková - Bařinka

Základní popis

Poskytování poradenství, školení, komplexních služeb a zpracování dokumentace v oblasti bezpečnosti práce a požární ochrany.

Adresa

Karola Šmidkeho 1819/1
708 00 Ostrava - Poruba

Okres: Ostrava-město
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  41024753
DIČ:  CZ455415433
  • Služby

Výrobky, činnosti

Školení bezpečnosti a protipožární ochrany

Poskytování poradenství, školení, komplexních služeb a zpracování dokumentace v oblasti bezpečnosti práce a požární ochrany.

Kontaktní údaje

E-mail: jarmila.barinkova@seznam.cz
WWW: www.bj.wr.cz

Kontaktní osoba

Jarmila Bařinková

Mobil: +420 608 981 466
Další firmy v oboru

IHAS s.r.o.

Nabízíme odborné poradenství v oblasti bezpečnosti práce se zaměřením na průmyslové provozovny, plynová zařízení a laboratoře. Zabýváme se problematikou naplňování Nařízení vlády č. 406/2004 Sb. Zajišťujeme zpracování studií HAZOP a SIL analýz, prodej pomůcek a zařízení do výbušného prostředí, revize plynových zařízení, výpočty tlakové odolnosti, měření prašnosti, měření úniků hořlavých plynů.

HASMAN SERVIS s.r.o.

Provádíme kontroly, revize, plnění a prodej hasicích přístrojů a hydrantů. Nabízíme poradenství, školení, zpracování požární dokumentace a auditu bezpečnosti práce. Dodáváme práškové hasicí přístroje, vodní hasicí přístroje, pěnové hasicí přístroje, hasicí přístroje CO2, pojízdné hasicí přístroje, sorbenty, hydrantové systémy apod.

SEHAP - K

Zabýváme se prodejem hasicích přístrojů - práškové, vodní, pěnové hasicí přístroje i hasicí přístroje CO2. Provádíme revize, opravy a servis hasicích přístrojů a hydrantů kompletně v souladu s platnou právní legislativou. Poskytujeme poradenství PO a BOZP. Dodáváme profesionální výstroj a výzbroj pro hasiče.