• Detail firmy

TMT GLOBAL s.r.o.

Základní popis

servis a rekonstrukce pekařských pásových pecí především vyrobených v TMS Pardubice dodávka a montáž technologických celků pro pekárny a krmivárny včetně kompletního dlouhodobého servisu. stavební činnosti -dodávka a montáž ocelových konstrukcí h

Adresa

Průmyslová 387
532 34 Pardubice

Okres: Pardubice
Kraj: Pardubický
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  62065688
DIČ:  248-62065688

Výrobky, činnosti

Dopravníky

Kontaktní údaje

Telefon: +420 466 500 153
Mobil: +420 725 281 521
E-mail: tamchyna.michal@t-mont.cz
WWW: www.t-mont.cz

Kontaktní osoba

Ing. Michal Tamchyna - Jednatel

Další firmy v oboru

Instalatérství Bidmon s.r.o.

Naše společnost Instalatérství Bidmon s.r.o. Vám nabízí instalatérské, topenářské a plynařské práce. Zajistíme instalatérské práce v budovách, instalace armatur a zařízení na budovách, vodoinstalatérství, vodovody, kanalizace, servis, strojovny a rozvody chlazení, solární kolektory, rekonstrukce koupelen a bytových jader na klíč a další. Neváhejte nás navštívit.

Václav Vorlíček

Činnost firmy je zaměřena na montáže sádrokartonu, realizace minerálních podhledů a půdní vestavby. Provádíme rovněž zámečnické práce.

PSP izoterm s.r.o.

Specializujeme se na výrobu sendvičových panelů pro realizaci skříňových nástaveb nákladních automobilů a lehkých montovaných staveb. Nabízíme sendvičové izolační panely a samonosné sendvičové panely vyrobené z tvrdé polyuretanové pěny opláštěné skelným laminátem. Dodáváme izolační materiály jako jsou minerální vata, polyuretanová pěna a polystyren.