• Detail firmy

ALCHYMIST, s.r.o.

Základní popis

Nabízíme ubytování v pokojích vybavenými klimatizací, televizí, trezorem, mini-barem a s možností připojení k internetu.

Adresa

Tržiště 19
118 00 Praha 1

Okres: Praha 1
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  25149148

Výrobky, činnosti

konference & mítinky

konference & mítinky prostor pro vaše firemní jednání, incentivní anebo soukromé večere a oslavy, svatební recepce, konference, módní přehlídky ...

Kontaktní údaje

Telefon: +420 257 286 011
Fax: +420 257 286 017
WWW: www.alchymisthotel.com

Kontaktní osoba

Andrea Vecchiato - Jednatel

Telefon: 257 316 802
Další firmy v oboru

Jindřich Varhan

Nabízíme kompletní ozvučení a technické zajištění hudebních a kulturních akcí. Spolupracujeme rovněž na televizních pořadech. Zajišťujeme firemní akce na klíč.

GRINO - JIŘÍ NOVOTNÝ MUDr.

Kouzelník a mistr magie GRINO nabízí kouzelnická vystoupení pro děti i dospělé. Svými kouzly pobavím diváky všech věkových kategorií - na různých oslavách, svatbách, firemních večírcích, dětských párty, maturitních plesech či jiných akcích. Věnuji se magii všeobecné, mikromagii a iluzím. Profesionálním kouzelníkem jsem již téměř 25 let. Vystupuji po celém světě a jsem držitelem řady ocenění.

MKR GROUP - eu, s.r.o.

Společnost provozuje unikátní projekt Mobilbar. Jedná se o jedinečné luxusní mobilní zázemí pro váš EVENT, VIP, ROADSHOW, PROMOTION, PARTY, FIREMNÍ VEČÍREK, SVATBU atd. Díky své konstrukci a technologii je využitelný po celý rok a v jakémkoli počasí.