• Detail firmy

ALCHYMIST, s.r.o.

Základní popis

Nabízíme ubytování v pokojích vybavenými klimatizací, televizí, trezorem, mini-barem a s možností připojení k internetu.

Adresa

Tržiště 19
118 00 Praha 1

Okres: Praha 1
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  25149148

Výrobky, činnosti

konference & mítinky

konference & mítinky prostor pro vaše firemní jednání, incentivní anebo soukromé večere a oslavy, svatební recepce, konference, módní přehlídky ...

Kontaktní údaje

Telefon: +420 257 286 011
Fax: +420 257 286 017
WWW: www.alchymisthotel.com

Kontaktní osoba

Andrea Vecchiato - Jednatel

Telefon: 257 316 802
Další firmy v oboru

ZEPHYR, s. r. o.

Specializujeme se na návrhy a realizace výstavních expozic po celém světě. Zajišťujeme konference a semináře. Poskytujeme poradenství a pomoc při zpracování žádostí o granty a dotace.

Jan Molnár - Ohňostroje M&M Pyro

M&M Pyro - realizace ohňostrojů na míru. Sestavíme a odpálíme ohňostroj přesně dle Vašich představ. Ohňostroje pro domácí či firemní oslavy, velké ohňostroje pro různá výročí měst a obcí, odpálené odborně způsobilými lidmi včetně úklidu a likvidace odpadu. Objednejte si u nás ohňostroj na svatbu, výročí firmy, narozeninovou oslavu, Vánoční večírek, Silvestr nebo jen tak pro radost.

Pivovar Lužiny, s.r.o.

Zabýváme se výrobou vlastního piva a provozujeme minipivovar. Nedílnou součástí výrobny je pivovarská restaurace, pivní bar a sezónní terasa, kde máte možnost si v létě vychutnat grilovaného masíčka či uzené klobásy. Poté Vás provedeme pivovarem, ukážeme výrobní proces a ochutnáte naše speciality. Snažíme se, aby si zákazníci pobyt u nás užili.