• Detail firmy

Eva Cejnarová

Základní popis

Internetový obchod s dřevěnými hračkami, zažehlovacími korálky HAMA, kreativními sadami SES a AMAV, vodní zábavou ALEX a TINTI, kreativními potřebami Eberhardfaber, papíry a potřeby pro tvořivý svět

Adresa

Prodloužená 230
530 09 Pardubice

Okres: Pardubice
Kraj: Pardubický
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  46516999
DIČ:  CZ6957083331
  • Maloobchod
  • Velkoobchod

Výrobky, činnosti

Internetový obchod

s dřevěnými hračkami, zažehlovacími korálky HAMA, kreativními sadami SES a AMAV, vodní zábavou ALEX a TINTI,kreativními potřebami

Kontaktní údaje

Mobil: +420 608 911 401
E-mail: svetdeti@seznam.cz
WWW: www.kreativnideti.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Jana Šedivá

Vyrábíme ručně malované a řezané naučné a didaktické hračky a skládanky pro děti od 3 let. Šijeme sáčky z organzy a jsme schopni zhotovit dřevěné hračky na zakázku.

Svítidla Děčín - velkoobchod a maloobchod

Zabýváme se maloobchodním i velkoobchodních prodejem svítidel. Specializujeme se na návrhy a dodávku osvětlení a veškerého elektromateriálu do rodinných domů, bytů, prodejen, sportovišť a průmyslových hal. Společnými silami můžeme navrhnout rozmístění, vypínače, počet a design svítidel. V naší vzorkovně si můžete prohlédnout svítidla od tuzemských i zahraničních dodavatelů.

VPV Praha, s.r.o.

Naše společnost se zabývá dovozem a distribucí vín z vinařství z Itálie a Portugalska. Z Portugalska dovážíme rovněž olivový olej. Dodáváme dárková a luxusní balení vín ke speciálním příležitostem či visačky nebo etikety na lahve s logem firmy. Součástí poskytovaných služeb je pořádání řízených degustací v partnerských restauracích. Kompletní sortiment vín, která nabízíme naleznete na našich www.