• Detail firmy

Natura Hustopeče s.r.o.

Základní popis

Nosným programem společnosti je balení a prodej, především zdravé výživy a bezlepkových výrobků do celého světa. Společnost disponuje moderními balícími technologiemi.

Adresa

Na úvoze 775/4
693 01 Hustopeče

Okres: Břeclav
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  27700038
DIČ:  CZ27700038
Rok založení:  2006
  • Služby
  • Výrobce
  • Export

Výrobky, činnosti

balení a prodej

především zdravé výživy a bezlepkových výrobků

Kontaktní údaje

Telefon: +420 519 324 435
Fax: +420 519 412 480
E-mail: info@osevanatura.cz
E-mail: k.mareta@osevanatura.cz
WWW: www.osevanatura.cz

Kontaktní osoba

Ing. Monika Sedláková - Jednatel

Mobil: +420 774 248 054
E-mail: marakova@naturahustopece.cz
E-mail: marakova@osevanatura.cz
Další firmy v oboru

FOODEX s.r.o.

Nabízíme prodej kávovarů, nápojových i svačinových automatů. Dodáváme jídelní automaty, nápojové automaty, kapslové kávovary, kávovary na espresso apod. Poskytujeme pronájem kávovarů, kompletní nápojový catering, opravy a servis automatů a kávovarů, baristická školení. Soustředíme se zejména na Jižní Moravu, Zlínský kraj a Vysočinu.

Zdeněk Hrubý - HC compact

Specializujeme se na výrobu a prodej vybavení pro fitness, aerobic a domácí posilovny. Dodáváme rovněž vybavení do nemocnic a rehabilitačních zařízení. Jsme autorizovaným prvním a největším prodejcem společnosti KETTLER v ČR. Na zboží poskytujeme 3-letou záruku včetně záručního a pozáručního servisu u zákazníka. Kompletní sortiment naleznete na našich webových stránkách. Neváhejte nás navštívit!

REGIONALL EXPRESS s.r.o.

Specializujeme se na velkoobchodní prodej ovoce a zeleniny. Prodáváme rovněž bylinky, houby, panenské oleje, freshové šťávy, svačinové saláty atd. Letecky importujeme čerstvé bylinky a exotické plody. Nabízíme potraviny v nejvyšší kvalitě, které také rozvážíme do hotelů, restaurací, barů, škol, školek a dalších gastro provozoven po celé jižní Moravě. Máme nejpestřejší sortiment za nejlepší ceny.