• Detail firmy

Karel Mařík - RUNAK

Základní popis

Kompletní řešení Vašeho úklidu.

Adresa

Březí 102
251 01 Říčany

Okres: Praha-východ
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  60441186
DIČ:  CZ6902100172

Výrobky, činnosti

ÚKLIDOVÁ TECHNIKA

Kontaktní údaje

Telefon: +420 323 605 878
Fax: +420 323 605 878
E-mail: marik@runakservis.com
E-mail: runak.km@seznam.cz

Kontaktní osoba

Karel Mařík - Majitel

Pobočky

RUNAKSERVIS s.r.o.
Březí 102
251 01 Říčany

Okres: Praha-východ
Kraj: Středočeský
cz Česká republika
Další firmy v oboru

Ing. Josef Houdek

Specializujeme se na dodávky garážových a průmyslových vrat, vjezdových brán, pohonů pro vrata a brány, plotových systémů, plastových oken, rolovacích systémů, římských rolet, látkových rolet, markýz, hliníkových pergol, sítí proti hmyzu, centrálních vysavačů, shozů na prádlo.

František Sirotek

Nabízíme služby v oblasti prodeje, servisu a pronájmu mycí, úklidové a čistící techniky renomovaných výrobců. V našem sortimentu jsou Vám k dispozici vysokotlaké čističe, mycí boxy a mycí linky, průmyslové vysavače, čističe koberců, zametací stroje, profesionální a nano autokosmetika, odvlhčovače vzduchu, parní čističe apod. Ke všem strojům dodáváme nejrůznější volitelné příslušenství.

HYLA Group s.r.o.

Firma HYLA GROUP s.r.o. je výhradním dovozcem a prodejcem přístrojů HYLA do ČR. Provádíme také jejich servis a opravy včetně dodávek náhradních dílů. Přístroje HYLA pracují na principu voda - rotační samočistící separátor. Používají se jako rychlé a důkladné čističky vzduchu a multifunkční vodní vysavače. Nekupujete filtry ani sáčky. Jsou jednoduché, s dlouhou životností kolem 20 let.