• Detail firmy

Rýznar Elektro

Základní popis

Servis asynchronních elektromotorů a nářadí. Prodej ručního nářadí Narex, Proma, Ferm a Makita.

Adresa

Míru nám. 6
789 91 Štíty

Okres: Šumperk
Kraj: Olomoucký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  16636970
DIČ:  CZ520910093

Výrobky, činnosti

Opravy elektrických strojů a zařízení

Kontaktní údaje

Telefon: +420 736 759 732
E-mail: info@elektro-ryznar.cz
WWW: www.elektromotory-siemens.cz

Kontaktní osoba

Josef Rýznar - Majitel

E-mail: info@elektro-ryznar.cz
Další firmy v oboru

UNIOS SERVIS s.r.o.

Zaměřujeme se na prodej soustruhů SU 50A, SV 18RA po GO. Provádíme generální opravy a modernizace soustruhů a ostatních obráběcích strojů po celé ČR. Specializujeme se na broušení vodících ploch do délky 6500 mm. Dodáváme náhradní díly k obráběcím strojům.

CRYOS s.r.o.

Činnost naší společnosti je zaměřena na montáž a opravy chladících a mrazících zařízení. Zajišťujeme dodávky, montáž a servis tepelných čerpadel, klimatizací, chladniček, mrazniček, a to jak pro domácnosti, tak i pro restaurace, obchody, zdravotnická zařízení apod. Součástí poskytovaných služeb jsou rovněž revize úniku chladících zařízení. Více informací naleznete na našich webových stránkách.

STROJÍRNY OLŠOVEC s.r.o.

Nabízíme zakázkovou strojírenskou výrobu velmi širokého rozsahu. Výroba se dělí na zámečnický provoz a na obrobnu. V zámečnickém provoze nabízíme od drobných zámečnických prací až po kompletní stavbu strojů a svařenců do hmotnosti 10 tun. Obrobna disponuje rozsáhlým strojním vybavením od soustruhů, frézek, obráběcích center až po frézky portálové, horizontální vyvrtávačky a svislé soustruhy.