• Detail firmy

Ohňostroje, Pyrotechnika SOPTÍK

Základní popis

Veškeré důležité informace o naší firmě, která se zabývá prodejem pyrotechniky již od roku 1991 a realizací ohňostrojů od roku 1992. To, že jsme skutečnými profesionály dokládáme oskenovanými průkazy a povoleními.

Adresa

Sokolovská 95
273 51 Pletený Újezd

Okres: Kladno
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  40913988
DIČ:  CZ5712220657

Výrobky, činnosti

Zábavní pyrotechnika - internetový obchod

Zrealizujeme ohňostroj v celé ČR dle vašich přání a finančních možností, nápisy, loga, s hudbou. Ohňostroje od malých po velké ohňostroje

Kontaktní údaje

Telefon: +420 312 698 770
Mobil: +420 602 204 274
E-mail: soptik@soptik-pyro.cz
WWW: www.soptik-pyro.cz

Kontaktní osoba

Václav Michalski - Jednatel

Další firmy v oboru

Jindřich Fritsch

Specializujeme se na organizaci kulturních a společenských akcí. Nabízíme kulturní vystoupení staročeské kapely, cimbálové muziky, romské kapely, jazzová vystoupení, staropražský kabaret, kouzelný kabaret pro děti, kulečníkové exhibice, muzikoterapii, mobilní casino, mobilní lukostřelnici, laserovou střelnici, ABBA revival a mnoho dalšího.

Hotel Agricola

Hotel Agricola v klidném prostředí Prahy 10 - Vršovic. Nabízíme prostory pro firemní akce, večírky a rauty. Máme dlouholeté zkušenosti s uspořádáním svatebních hostin, rodinné oslavy, společenské večírky, srazy, rauty i recepci. Disponujeme restaurací pro 40 až 60 osob, vinárnou a kvalitními ubytovacími službami. Zveme vás na pravidelné taneční večery 80-90 léta - živá kapela od 18h do 22h.

BEST BOWLING s.r.o.

BEST BOWLING se nachází v nákupním centru Metropole Zličín, k dispozici je 12 profesionálních bowlingových drah a kulečníkové stoly s restaurací a barem v plně klimatizovaných prostorách. Nabízíme možnost pořádání firemních i soukromých akcí s kapacitou 200 osob, velkoplošnou projekci. Vaříme také polední menu. Garantujeme 100% spokojenost a skvělou zábavu! Těšíme se na Vás!