• Detail firmy

NUGGET SW, s. r. o.

Základní popis

Specializovaný dodavatel vlastního software. Výrobce a prodejce programového vybavení mzdy (mzdový software), personalistika (personální software) a personální řízení (řízení lidských zdrojů, HR, ŘLZ). Poskytovatel outsourcingu - mzdy dodavatelsky.

Adresa

Na Moráni 360/3
128 00 Praha 2

Okres: Praha 2
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  45272085
DIČ:  CZ45272085
Rok založení:  1992

Výrobky, činnosti

Prodej softwaru

Kontaktní údaje

Telefon: +420 224 916 984
Telefon: +420 224 923 488
Mobil: +420 602 311 097
Fax: +420 224 916 497
E-mail: nugget@ms.anet.cz
E-mail: nugget@nuggetsw.cz
WWW: www.nuggetsw.cz

Kontaktní osoba

Ing. Pavel Stárek - Jednatel

ing. Gerhard Böhm - Jednatel

Mgr. Pavel Wohlmuth - Jednatel

ing. Stanislav Hůla - Jednatel

ing. Miroslav Nedvěd - Jednatel

Další firmy v oboru

SUMA, spol. s r.o.

Nabízíme komplexní služby v oblasti výpočetní i kancelářské techniky. Prodáváme široký sortiment počítačů, notebooků, monitorů, pokladních systémů, telefonů atd. Mezi naše služby jsme zařadili také outsourcing IT, správu sítí, tvorbu www stránek, modernizaci Vaší stávající techniky, 3D tisk a nespočet dalších služeb.

První certifikační autorita, a.s.

Zaměřujeme se na poskytování certifikačních služeb v oblasti PKI (Public Key Infrastructure). Nabízíme: Komerční a kvalifikované certifikáty I.CA Služby v oblasti bezpečnosti Hardwarová řešení a čipové karty Kvalifikovaná časová razítka Archivní kvalifikovaná časová razítka Aplikace pro tvorbu elektronického podpisu Komponenty a dll knihovny pro vytváření a ověřování el. podpisu

GNOME.CZ, s.r.o.

Naše společnost se zaměřuje na prodej a servis nejrůznější výpočetní a kancelářské techniky od světoznámých výrobců. Zajišťujeme správu a podporu počítačových sítí LAN/WLAN, outsourcing počítačových sítí, instalace hardwarových zařízení a softwaru, virtualizaci, hosting, zálohování, tvorbu uživatelského softwaru, dodávku EET – řešení pro Elektronickou evidenci tržeb, projektování sítí apod.