• Detail firmy

Datac spol. s r.o.

Základní popis

Datac, spol. s r.o. je společnost zabývající se moderními komunikačními technologiemi. Od založení Datac spol. s r.o. řešila a dodávala do r. 1995 komunikační řešení ve spojení s fax & telex provozem. S rozvojem softwareových nástrojů.

Adresa

Nad Želivkou 499
160 00 Praha 6

Okres: Praha 6
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  00550001
DIČ:  CZ00550001
Rok založení:  1990
Počet zaměstnanců:  16
Roční obrat:  30000000

Výrobky, činnosti

Webhosting

Kontaktní údaje

Fax: +420 220 961 143
E-mail: obchod@datac.cz
E-mail: sales@datac.cz
WWW: www.datac.cz

Kontaktní osoba

Ing. Jiří Lorman - Jednatel

Další firmy v oboru

CompuCARE, spol. s r.o.

Specializujeme se na IT podporu malých a středních firem či IT podporu domácností. Zajišťujeme opravy základních desek, expresní opravy počítačů, servis Apple produktů, instalace strukturovaných kabeláží, monitorování aktivit uživatelů PC apod. Poskytujeme pronájem počítačů a IT zařízení. Zaměřujeme se na certifikace firemního IT.

Ing. Roman Ševčík

Specializujeme se na tvorbu uživatelských aplikací v Excelu na míru včetně programování VBA. Nabízíme komplexní ekonomické služby, vedení daňové evidence, účetnictví, mzdy, poradenství a další. Zabýváme se vypracováváním kompletních akreditačních žádostí u MŠMT k pořádání rekvalifikačních kurzů.

CODEWARE, s.r.o.

Zabýváme se dodávkou systémů automatické identifikace, systémy elektronické evidence tržeb EET, pokladní systémy pro E- tržby. Nabízíme komplexní RFID řešení, čtečky čárových kódů, čtečky 2D kódů, tiskárny čárových kódů, etiket a štítků, samolepicí etikety, TTR pásky, mobilní terminály, dotykové pokladní systémy, pokladní periferie a mnoho dalšího. Poskytujeme kompletní servis.