• Detail firmy

DEVL Factoring CZ s.r.o.

Základní popis

Společnost DEVL Factoring CZ s.r.o. se zaměřuje svou činností zejména na vytvoření rozsáhlé celorepublikové databáze nabízených reklamních ploch.

Adresa

Nám. 14 října 1307/02
150 00 Praha 5

Okres: Praha 5
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  28421001
DIČ:  CZ28421001
  • Maloobchod
  • Velkoobchod
  • Služby
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Pronájem reklamních ploch na autech

-reklamní plocha se rozumí osobní nebo dodávkový automobil, u kterého samotný majitel nabízí volnou plochu pro reklamní učely - celé boky, dveře, skla

Kontaktní údaje

E-mail: info@devl-media.eu
WWW: www.devl-media.eu

Kontaktní osoba

Pavel Fojtík - Jednatel

Telefon: 775 696 938
E-mail: info@devl-media.eu
Další firmy v oboru

Business Media CZ, s.r.o.

Naše společnost nabízí především odborné tituly v odvětvích stavebnictví a architektury, dopravy a průmyslu. Velkou část portfolia tvoří populární tituly v oblasti bydlení a automobilismu. U odborných titulů se zaměřuje především na rozšiřování fundovaných a aktuálních informací, které pomáhají profesionálům při každodenní práci.

GRAPHIC Live spol. s r.o.

Poskytujeme komplexní grafické služby, služby DTP studia. Věnujeme se tiskovým službám, tvorbě a montáži velkoplošné reklamy, návrhu a realizaci reklamních materiálů, ale také interiérovému designu.

MOTOR, s.r.o.

Studio grafického designu se specializací na tvorbu log a řešení firemní identity. Naším hlavním zaměřením je design - obalový design, výroční zprávy, layout časopisů, lokalizace písem a corporate design. Sídlíme v Praze.