• Detail firmy

Zdeněk Machálek

Základní popis

Firma SLAMONT vznikla roku 1995 jako soukromá montážní a servisní firma v oblasti slaboproudých systémů. Za dobu svého působení v této oblasti jsme získali dostatek zkušeností a poznatků v instalacích těchto systémů

Adresa

Družstevní 207
685 01 Bučovice

Okres: Vyškov
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  45615802

Výrobky, činnosti

zabezpečovacích systémů - EZS

Kontaktní údaje

E-mail: slamont@slamont.com
WWW: www.slamont.com

Kontaktní osoba

Zdeněk Machálek - Majitel

Mobil: 608 446 000
Další firmy v oboru

Martin Urbánek - elektroinstalační práce

Provádím kompletní elektroinstalační práce včetně instalace rozvodů v nových bytech, rodinných domech i firemních prostorech. Zajišťuji pravidelný servis elektroinstalace, revize i opravy elektrospotřebičů a rozvodů.

ELMONT GROUP, a.s.

Nabízíme kompletní řešení pro elektromontáže a elektroinstalace na míru. Projektujeme a realizujeme telekomunikační systémy, bezpečnostní technologie, výstavbu datových sítí, ozvučovací systémy, integrační nadstavbové systémy apod. Provádíme renovace elektroinstalací, diagnostiku termovizí, instalaci kamerových i bezpečnostních systémů.

ELEKTROCOM, spol. s r.o.

Zabýváme se dodávkou, montáží a servisem IT a telekomunikačních technologií. Dodáváme kamerové a elektronické zabezpečovací systémy, provádíme jejich servis a revize. Instalujeme a opravujeme WiFi a LAN sítě. Jsme stálým partnerem O2 pro zřizování internetových linek u koncových zákazníků.