• Detail firmy

KRAFTING s.r.o.

Základní popis

Výroba a prodej magnetických úpraven vody, odstraňující problémy s vodním kamenem a tvrdou vodou. Velkoobchodní prodej pro obchodní partnery. Úprava vody fyzikální cestou bez chemikálijí

Adresa

Nad Bořislavkou 28
160 00 Praha 6

Okres: Praha 6
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  49703421
DIČ:  006-49703421

Výrobky, činnosti

Úprava vody

Kontaktní údaje

Telefon: +420 235 355 190
Telefon: +420 235 361 534
Fax: +420 235 361 534
E-mail: krafting@seznam.cz
WWW: eshop.krafting.cz

Kontaktní osoba

Ing. Miloš Kraft - Jednatel

Další firmy v oboru

Vyčerpáme vše s.r.o.

Zaměřujeme se na prodej, servis a opravy čerpadel a čerpacích systémů od společnosti KSB. V našem sortimentu naleznete armatury, přírubové filtry, bazénová čerpadla, čerpadla do vrtu, kalová čerpadla, oběhová čerpadla, povrchová čerpadla a široké příslušenství. Umožňujeme také pronájem čerpadel a čerpacích systémů.

VIEGA s.r.o.

Zabýváme se výrobou instalační techniky, topných systémů, technologie lisování spojů. Dodáváme odvodňovací techniku, systémy plynových instalací, topné systémy, řešení pro pitnou vodu, předstěnovou techniku, uzávěry zpětného vzdutí, hlídače proudění vzduchu, plynové zásuvky, elektrické splachování, bezpečnostní lisovací systémy apod.

Ing. Stanislav VACÍK - HARSOFT

Nabízíme široký sortiment technologií k úpravě vody. Poradíme, navrhneme a zrealizujeme celé řešení. Našim zákazníkům poskytujeme komplexní záruční i pozáruční servis a pravidelnou úpravu a doplnění sestav úpraven vody i zásob provozních hmot.