• Detail firmy

Jan Černý

Základní popis

Zakázková výroba veškerého nábytku (bytový, koupelnový, kancelářský, vestavěné skříně, kuchyňské linky včetně návrhu). Vyrábíme také jídelní stoly, židle, lavice, zahradní nábytek, ložnice, dětské pokoje. Děláme atypické interiérové a vchodové dveře.

Adresa

Šeříkova 402
332 09 Štěnovice

Okres: Plzeň-jih
Kraj: Plzeňský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  14735377
DIČ:  CZ6803221887

Výrobky, činnosti

výroba a montáž nábytku

Kontaktní údaje

Telefon: 377 917 203
E-mail: info@truhlarstvi-cerny.cz
WWW: www.truhlarstvi-cerny.cz

Kontaktní osoba

Jan Černý - Majitel

Mobil: 777 104 595
Další firmy v oboru

Truhlářství DraMax s.r.o.

Nabízíme služby zakázkového truhlářství z masivu či lamina. Zajišťujeme výrobu kuchyňských linek, dřevěné schody a schodiště, dřevěné dveře, skříně na míru, půdní vestavby, dřevěné zahradní altány či dřevěné zábradlí. Provádíme repase nábytku a dveří.

Truhářství Apolín

Věnujeme se zakázkovému truhlářství. Vyrábíme kuchyňské linky a nábytek - vestavěné skříně, ložnice, dětské a studentské pokoje, kancelářský a pracovní nábytek, včetně atypického nábytku. Pokládáme rovněž plovoucí podlahy. Při výrobě nábytku používáme různě druhy materiálů, s jejichž výběrem Vám samozřejmě rádi poradíme. Důraz klademe na kvalitu, spokojený zákazník je pro nás na prvním místě.

TRUHLÁŘSTVÍ Pavel Aubrecht

Truhlářství Volduchy nabízí zakázkovou výrobu z masivu. Vyrábíme nábytek, špaletová okna, dveře, obložky a mnoho dalšího dle přání a požadavků zákazníka. Zabýváme se rovněž renovacemi historických oken.