• Detail firmy

Ing. Lenka Dvořáková

Základní popis

Nabízíme ubytování v novém rodinném pensionu

Adresa

Na Vyhlídce 547
250 67 Klecany

Okres: Praha-východ
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  66462932
  • Služby

Výrobky, činnosti

služby ubytování

Poskytujeme ubytování s celkovou kapacitou 10 lůžek. Dvoulůžkové pokoje jsou vybaveny sprchovým koutem, WC a umyvadlem, TV a přípojkou na internet.

Kontaktní údaje

Telefon: +421 284 892 514
Mobil: +421 724 089 799
E-mail: info@pension-olga.cz
WWW: www.pension-olga.cz

Kontaktní osoba

Lenka Dvořáková - Majitel

Mobil: +420 724 089 799

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

SPORTCENTRUM Brandýs s.r.o.

Nabízíme ubytování, sportovní vyžití, wellness a kongresové služby v hotelu Sportcentrum, který se nachází v klidné části Brandýsa nad Labem. Poskytujeme slevy pro studenty, seniory a BENEFIT programy.

Penzion v polích, s.r.o.

Provozujeme Penzion a restauraci v Číčovicích, nedaleko Prahy. Dům, ve kterém se penzion nachází je z 18. století a je citlivě zrestaurován. Součásti penzionu je i restaurace s venkovní terasou, bazén, dětský koutek a parkoviště. Na letiště je to od nás jen 5 minut. Těšíme se na Vaši návštěvu!

LAFA a.s.

Nabízíme komfortní ubytování v okolí Prahy v hotelu Bouček. Pořádáme svatební hostiny, firemní teambuilding, promoční hostiny, rodinné oslavy apod. K dispozici je Vám hotelová restaurace. Nabízíme pronájem salónků. Plánujete rekreaci na Lipně? Poskytujeme ubytování v apartmánech v Lipně nad Vltavou. Apartmány jsou vhodné i pro rodinné ubytování, a to pro letní i zimní dovolené.