• Detail firmy

G.O.T. Consulting s.r.o.

Základní popis

Společnost G.O.T., s.r.o. byla založena v roce 1996 a od té doby se profiluje jako poradenská společnost zaměřená na celou šíři problematiky rozvoje zaměstnanců, jejich vzdělávání a řízení.

Adresa

V závětří 1036/4
170 00 Praha 7 - Holešovice

Okres: Praha 7
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  25083996

Výrobky, činnosti

Vzdělávání a školení

profiluje jako poradenská společnost zaměřená na celou šíři problematiky rozvoje zaměstnanců, jejich vzdělávání a řízení.

Kontaktní údaje

E-mail: consulting@got.cz
WWW: www.got.cz

Kontaktní osoba

MUDr. Pavel Mokrejš - Jednatel

Telefon: +420 222 517 722

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Milena Bildová - osobní kouč

Jako osobní kouč a konzultant pracuji již mnoho let a jsem zde pro každého, kdo se touží zlepšit, zvýšit své schopnosti, maximálně využít potenciál, který v něm dřímá. Život často může být mnohem méně stresující a vyčerpávající, než se nám zdá. Klíčem je najít a odstranit příčiny toho, co nás brzdí či trápí. Nehledě na to, zda je to v pracovní nebo osobní oblasti.

Profi-kancelář Praha s.r.o.

Podporujeme vaše podnikání: pokud chcete založit s.r.o. nebo koupit ready-made firmu, ušetřit za kancelář pomocí virtuálního sídla, tzv. virtuální kanceláře nebo poradit s organizací, účetnictvím či marketingem, jsme zde pro vás.

EPEGRA s.r.o.

Provozujeme vzdělávací centrum. Nabízíme všeobecné vzdělávací kurzy zaměřené na management, marketing a komunikaci nebo specializované kurzy. Zabýváme se tvorbou webových stránek a tvorbou grafických návrhů pro propagační činnost.