• Detail firmy

LeTkom s.r.o.

Základní popis

Svým klientům firma nabízí kompletní reklamní a marketingové služby dle požadavků zákazníka, zahrnující mediální a tištěnou reklamu, vypracování marketingové strategie, výzkum trhu, výzkum reklamy, testování tržní úspěšnosti, podporu prodeje atd

Adresa

nám. Republiky 56
530 02 Pardubice

Okres: Pardubice
Kraj: Pardubický
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  27493971
DIČ:  CZ27493971

Výrobky, činnosti

Mediální a tištěná reklama

Kontaktní údaje

Telefon: 495 582 026
Fax: +420 466 536 510
E-mail: info@letkom.cz
WWW: www.letkom.cz

Kontaktní osoba

Tomáš Peška - Jednatel

Mobil: 739 272 809
Další firmy v oboru

SKY Promotion s.r.o.

Agentura SKY Promotion s.r.o. působí po celé ČR a nabízí širokou škálu služeb zaměřených na kvalitní reklamní full-servis a promo akce, zajištění firemních akcí, hostesek, modelek, profesionálních caddy girls a dalšího personálu. Na míru ušijeme i reklamní, dárkové a propagační materiály. Pro firmy i jednotlivce zajistíme aplikace potisku i výšivek na reklamní textil.

BETIS spol. s r.o.

Nabízíme kompletní marketingové, polygrafické, reklamní a grafické služby. Zajišťujeme grafické návrhy reklamy, potisk reklamních předmětů, tisk barevných plakátů, tisk barevných letáků, velkoplošný digitální tisk, tisk velkoformátové reklamy, tisk jednobarevných letáků, ofsetový tisk plakátů, tisk publikací, katalogů a brožur. Realizujeme digitální i ofsetový tisk.

Reklamní předměty s potiskem - Praha

Zabýváme se výrobou a potiskem reklamních předmětů pomocí moderní technologie. Nabízíme reklamní předměty s potiskem, nákupní reklamní předměty, reklamní textilní předměty, dárkové reklamní předměty, reklamní firemní tiskoviny, reklamní psací potřeby, reklamní předměty do domácnosti, reklamní kancelářské a konferenční předměty, reklamní cestovní potřeby a outdoorové vybavení a mnoho dalšího.