• Detail firmy

Bláha Miroslav

Základní popis

Výroba, prodej, servis biostimulačního laseru Orionis Therapy a laseru MERLLIN, výroba a distribuce speciální kosmetiky - collagen sérum a maska s elastinem, kaviár sérum.

Adresa

třída Míru 1137/27
266 01 Beroun - Město

Okres: Beroun
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  11243350
  • Služby

Výrobky, činnosti

Výroba, prodej, servis kosmetického laseru MERLLIN

Výroba, prodej, servis kosmetického laseru MERLLIN, výroba a distribuce speciální kosmetiky, školení pro práci s laserem

Kontaktní osoba

Miroslav Bláha - Jednatel

Mobil: +420 608 028 447
E-mail: lasermerllin@seznam.cz
WWW: www.laser-merllin.cz

pí. Bláhová

Mobil: +420 776 150 465
Další firmy v oboru

AURUM AESTHETIC CLINIC s.r.o.

Jsme klinika plastické a estetické medicíny. Specializujeme se na omlazovací zákroky - redukci vrásek, lifting povadlé pleti, zlepšení kvality pleti, operaci očních víček a další. Vše ambulantně, bez narkózy, bez hospitalizace. Kompletní seznam zákroků, které provádíme, naleznete na našich webových stránkách.

CONFORMAT S.A. (zastoupen Net´Tech Europe s.r.o.)

Prodáváme spotřební materiál, vybavení a zařízení pro čisté a kontrolované prostory: jednorázové, netkané, sterilní utěrky, rukavice latexové, nitrilové, ochranné, biocidy, dezinfekce, alkohol, tyčinky validační, stěrové, čisticí, validační sety, violky, úklidové pomůcky, strhávací rohože, Dycem, vzorkovací pomůcky, vysavače, zařízení prostor, jednorázové oděvy: čepice, pláště, kombinézy, návleky.

KP clinic - moderně ke zdraví a kráse

Jsme poradenské centrum zabývající se holistickým přístupem k lidskému zdraví. Nabízíme analýzu kapky krve, odborné poradenství a zaměřujeme se na rovnováhu organismu, masáže nebo detoxikaci. Dbáme na individuální přístup. Máme zkušenosti s plazmovým generátorem a komplexní analýzou organismu.