• Detail firmy

Bláha Miroslav

Základní popis

Výroba, prodej, servis biostimulačního laseru Orionis Therapy a laseru MERLLIN, výroba a distribuce speciální kosmetiky - collagen sérum a maska s elastinem, kaviár sérum.

Adresa

třída Míru 1137/27
266 01 Beroun - Město

Okres: Beroun
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  11243350
  • Služby

Výrobky, činnosti

Výroba, prodej, servis kosmetického laseru MERLLIN

Výroba, prodej, servis kosmetického laseru MERLLIN, výroba a distribuce speciální kosmetiky, školení pro práci s laserem

Kontaktní osoba

Miroslav Bláha - Jednatel

Mobil: +420 608 028 447
E-mail: lasermerllin@seznam.cz
WWW: www.laser-merllin.cz

pí. Bláhová

Mobil: +420 776 150 465
Další firmy v oboru

Mgr. Dominika Motyková

Realizuji akreditované dopravně - psychologické vyšetření všech profesionálních řidičů prostřednictvím metodiky schválené Asociací dopravních psychologů ČR s ohledem na platnou legislativu. Nabízím profesionální přístup v příjemném prostředí v centru Brna.

KP clinic - moderně ke zdraví a kráse

Jsme poradenské centrum zabývající se holistickým přístupem k lidskému zdraví. Nabízíme analýzu kapky krve, odborné poradenství a zaměřujeme se na rovnováhu organismu, masáže nebo detoxikaci. Dbáme na individuální přístup. Máme zkušenosti s plazmovým generátorem a komplexní analýzou organismu.

AURUM AESTHETIC CLINIC s.r.o.

Jsme klinika plastické a estetické medicíny. Poskytujeme služby v oblasti masáží, kosmetiky, vizážistiky, psychoterapie a výživy. U nás máte možnost získat mladší vzhled a krásu, poradíme Vám jak se líčit, jak oblékat a jak pečovat o své tělo, aby Vaše postava nejevila známky stárnutí. Kompletní seznam zákroků, které provádíme, naleznete na našich www stránkách. Těšíme se na Vaši návštěvu!