• Detail firmy

ROKA okna s.r.o.

Základní popis

Nabízíme plastová okna, dřevěná a hliníková okna a dveře. Dále nabízíme podlahové, ústřední a etážové topení. Klademe důraz na kvalitu odvedené práce. Plastová okna vyrábíme na moderních německých výrobních linkách. Dodávka a montáž oken i dveří.

Adresa

Šplechnerova 883/21
193 00 Praha 9 - Horní Počernice

Okres: Praha 9
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  26457199

Výrobky, činnosti

Nabízíme plastová okna, dřevěná a hliníková okna

Nabízíme podlahové, ústřední a etážové topení.

Kontaktní údaje

E-mail: info@rokaokna.cz
E-mail: fojtik@rokacentrum.cz

Kontaktní osoba

Roman Pazderka - Jednatel

Telefon: +420 222 710 834
Fax: +420 222 710 834
E-mail: info@rokaokna.cz
WWW: www.rokaokna.cz
Další firmy v oboru

Plancher s.r.o.

Specializací společnosti je pokládka podlahových krytin (vinyl, dřevo, lamino, PVC) a zakázková výroba nábytku. Posuvné dveře, interierové a vstupní dveře, půjčovna brusek.

ZZ Star, s.r.o.

Poskytujeme bezpečnostní, detektivní a úklidové služby pro soukromou a firemní klientelu. Provozujeme hromadné garáže s nepřetržitou ostrahou. Provádíme stavební dokončovací práce včetně úklidu prostor, a to vnitřních i venkovních. Nabízíme služby technické správy nemovitostí včetně ostrahy objektů. Zajišťujeme jednorázové i pravidelné úklidy kanceláří a budov.

LOUVER.CZ s.r.o.

Zabýváme se dodávkou interiérové, exteriérové a zatemňovací techniky. V naší nabídce naleznete horizontální a vertikální žaluzie, plisé, látkové rolety, duo rolety, panelové posuvné stěny, baldachýny, hliníkové pergoly, košové a výsuvné venkovní markýzy. Zajišťujeme prodej sítí proti hmyzu do oken a dveří.