• Detail firmy

KZ Mat, s.r.o.

Základní popis

Firma KZ Mat, s.r.o. nabízí komplexní služby spojené se zásobováním materiálem pro: zámečnickou a strojní výrobu, výrobu a montáže ocelových konstrukcí, montáže technologických zařízení a potrubních systémů

Adresa

Roudnice 86
503 27 Lhota pod Libčany

Okres: Hradec Králové
Kraj: Královéhradecký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  25984667

Výrobky, činnosti

Dělení materiálu

Kontaktní údaje

Telefon: +420 495 436 902
Fax: +420 495 436 901
WWW: www.kzmat.eu

Kontaktní osoba

Jiří Špaček - Jednatel

Další firmy v oboru

TVARPAL s.r.o.

Společnost se zabývá dodávkami polotovarů a přesných výpalků z kovů za použití technologie tepelného dělení materiálů metodou kyslík-acetylén nebo plazma. Na plazmovém pracovišti zhotovujeme výpalky z nerezových plechů, hliníkových plechů, barevných kovů a také z běžné konstrukční oceli. Nabízíme dělení, stříhání a zpracovávání otěruvzdorných plechů. Kompletní nabídka na webových stránkách.

Latyn, s.r.o.

Naše společnost zajišťuje dodávky diamantových a brusných nástrojů, diamantových řezacích strojů, drtičů polystyrenu, badií na beton, zařízení pro svařování PE potrubí a dalších zařízení určených pro stavitelství. Provádíme rovněž plasmové řezání CNC HiTec. Pro více informací navštivte naše webové stránky.

G.T. TRADE, s.r.o.

Specializujeme se na elektroerozivní a CNC obrábění. Zabýváme se výrobou forem, střižných nástrojů a jednoúčelových strojů. Opravujeme střižné nástroje - zajistíme navaření střižných hran nebo nových dílů.