• Detail firmy

STAVOS NECHANICE, s.r.o.

Základní popis

Naše stavební firma provádí veškeré opravy, přestavby, přístavby, novostavby, rekonstrukce na novodobých i historických stavbách

Adresa

Palackého 70
503 15 Nechanice

Okres: Hradec Králové
Kraj: Královéhradecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  27482391
DIČ:  CZ27482391

Výrobky, činnosti

Realizace staveb a stavby na klíč

Kontaktní údaje

Telefon: +420 495 441 389
Fax: +420 495 441 905
E-mail: info@stavos-nechanice.cz
WWW: www.stavos-nechanice.cz

Kontaktní osoba

Luděk Souček - Jednatel

Mobil: +420 603 861 300
Další firmy v oboru

INTERLUX s.r.o.

Činnost společnosti je zaměřena na stavební práce a rekonstrukce. V rámci stavebních prací provádíme rovněž zateplování a izolace proti vlhkosti, venkovní i vnitřní omítky včetně štukování, montáže sádrokartonů, obklady, dlažby aj. Na hrubé stavby používáme materiály Porotherm a Hebel, na nízkoenergetické domy zateplovací maltu, pěnu a lepidla. Referenční zakázky naleznete na našich www stránkách.

STAVANT CZ s.r.o.

Zaměřujeme se na provádění pozemních staveb na klíč. Realizujeme rekonstrukce a výstavbu rodinných domů, bytů i menších průmyslových staveb. Provádíme zemní práce, malířské a natěračské práce, sádrokartonářské práce včetně montáže minerálních podhledů, rekonstrukce bytových jader a sociálních zařízení.

SBD, spol. s r.o.

Hlavním zaměřením společnosti je kompletní stavební činnost. Realizujeme výstavbu a rekonstrukce RD a průmyslových objektů, rekonstrukce bytů, revitalizace panelových domů a zateplení fasád. Rekonstruujeme rovněž parovody. Realizujeme projekty dotované z programu "Zelená úsporám", na základě našeho členství v SOD (Seznam odborných dodavatelů). Našimi zákazníky jsou přední české firmy a organizace.