• Detail firmy

Egger CZ s.r.o.

Základní popis

Společnost EGGER nabízí kompletní sortiment od podlahy až ke stropu: od surových dřevotřískových desek, přes středně husté dřevovláknité MDF desky, OSB desky až po postformingové a softformingové prvky, jakož i nábytkové dílce a podlahy.

Adresa

Habrmanova 147/14
500 02 Hradec Králové

Okres: Hradec Králové
Kraj: Královéhradecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  25938797

Výrobky, činnosti

Podlahové desky
Pracovní desky
Laminované desky

Kontaktní údaje

Telefon: +420 495 531 532
Telefon: +420 495 531 531
Fax: +420 495 531 534
E-mail: info-cz@egger.com
WWW: www.egger.cz

Kontaktní osoba

Ladislav Klimt - Jednatel

Další firmy v oboru

ELECAM s.r.o.

Specializujeme se na elektroinstalace slaboproudé i silnoproudé. Zajišťujeme truhlářskou výrobu. Vyrábíme kuchyně na míru, vestavěné skříně, kompletní ložnice, obýváky či dětské pokoje. Poskytujeme kompletní služby od zhotovení projektové dokumentace až samotnou realizaci.

PILA RUDA

Specializujeme se na dodávky stavebního řeziva a vysušeného truhlářského řeziva. Dodáváme fošny, prkna, latě. Provádíme pořez kulatiny a sušení řeziva. Zajišťujeme dodávky střešních konstrukcí včetně montáže. Vyrábíme atypické palety.

STAVOUNIE - CZ, s. r. o.

Specializujeme se na výrobu dřevěných obalů a balení do teplem smrštitelné fólie. Naše obaly jsou vhodné pro všechny druhy dopravy - leteckou, kamionovou, vagónovou nebo lodní. Dále nabízíme stavební prkna a hranoly, sušené řezivo, obkladové a podlahové palubky, palivové dříví nebo uhlí. Provádíme tlakovou impregnaci dřeva.