• Detail firmy

Egger CZ s.r.o.

Základní popis

Společnost EGGER nabízí kompletní sortiment od podlahy až ke stropu: od surových dřevotřískových desek, přes středně husté dřevovláknité MDF desky, OSB desky až po postformingové a softformingové prvky, jakož i nábytkové dílce a podlahy.

Adresa

Habrmanova 147/14
500 02 Hradec Králové

Okres: Hradec Králové
Kraj: Královéhradecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  25938797

Výrobky, činnosti

Podlahové desky

Kontaktní údaje

Telefon: +420 495 531 531
Telefon: +420 495 531 532
Fax: +420 495 531 534
E-mail: info-cz@egger.com
WWW: www.egger.cz

Kontaktní osoba

Ladislav Klimt - Jednatel

Další firmy v oboru

JAN SMUTNÝ - PRODEJ DŘEVĚNÝCH POLOTOVARŮ

Zabýváme se prodejem dřevěných polotovarů. Dodáváme obkladové a podlahové palubky, hoblované hranoly, terasovky, plotovky, hoblovaná prkna, OSB desky, vysušené truhlářské řezivo, spárovky a další.

PEROUTKA ANTONÍN - TRUHLÁŘSTVÍ

Zabýváme se prodejem dřevomateriálu. Nabízíme řezivo pro truhláře a stavebníky. Dodáváme palubky, podlahovky, terasové a fasádní obklady, plotovky či OSB desky. Vyrábíme dřevěná okna, dveře a nábytek na míru. Zboží je skladem na provozovně Psáře 66 a v Červených Pečkách (okr. Kolín).

MORIHEY, s.r.o.

Poskytujeme služby truhlářství a podlahářství. Nabízíme výrobu nábytku na zakázku, kuchyní na zakázku, vestavěných skříní, kancelářského nábytku, schodišť, interiérových i venkovních dveří, dřevěných fasád, zahradního nábytku, pokládku dřevěných i plovoucích podlah. Zabýváme se výrobou špaletových oken, dřevěných fasád a obkladů, zahradních dřevostaveb a teras na klíč.