• Detail firmy

Egger CZ s.r.o.

Základní popis

Společnost EGGER nabízí kompletní sortiment od podlahy až ke stropu: od surových dřevotřískových desek, přes středně husté dřevovláknité MDF desky, OSB desky až po postformingové a softformingové prvky, jakož i nábytkové dílce a podlahy.

Adresa

Habrmanova 147/14
500 02 Hradec Králové

Okres: Hradec Králové
Kraj: Královéhradecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČO:  25938797

Výrobky, činnosti

Podlahové desky
Pracovní desky
Laminované desky

Kontaktní údaje

Telefon: +420 495 531 532
Telefon: +420 495 531 531
Fax: +420 495 531 534
E-mail: info-cz@egger.com
WWW: www.egger.cz

Kontaktní osoba

Ladislav Klimt - Jednatel

Další firmy v oboru

ELECAM s.r.o.

Specializujeme se na elektroinstalace slaboproudé i silnoproudé. Zajišťujeme truhlářskou výrobu. Vyrábíme kuchyně na míru, vestavěné skříně, kompletní ložnice, obýváky či dětské pokoje. Poskytujeme kompletní služby od zhotovení projektové dokumentace až samotnou realizaci.

MORIHEY, s.r.o.

Poskytujeme služby truhlářství a podlahářství. Nabízíme výrobu nábytku na zakázku, kuchyní na zakázku, vestavěných skříní, kancelářského nábytku, schodišť, interiérových i venkovních dveří, dřevěných fasád, zahradního nábytku, pokládku dřevěných i plovoucích podlah. Zabýváme se výrobou špaletových oken, dřevěných fasád a obkladů, zahradních dřevostaveb a teras na klíč.

Řezivo Ruda

Naše společnost se věnuje prodeji řeziva již 12 let. Zajišťujeme kompletní sušení řeziva. Řezivo je dosoušeno v kondenzačních sušárnách. Našim zákazníkům nabízíme řezivo truhlářské, výběrové, sámované, palivové a stavební. Prodáváme také sušené šumavské dřevo. Řezivo vyrábíme s kvalitních kulatin od našich dodavatelů. Začali jsme se i více věnovat i výrobě zahradního nábytku, přístřešků a pergol.