• Detail firmy

Egger CZ s.r.o.

Základní popis

Společnost EGGER nabízí kompletní sortiment od podlahy až ke stropu: od surových dřevotřískových desek, přes středně husté dřevovláknité MDF desky, OSB desky až po postformingové a softformingové prvky, jakož i nábytkové dílce a podlahy.

Adresa

Habrmanova 147/14
500 02 Hradec Králové

Okres: Hradec Králové
Kraj: Královéhradecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČO:  25938797

Výrobky, činnosti

Podlahové desky
Pracovní desky
Laminované desky

Kontaktní údaje

Telefon: +420 495 531 532
Telefon: +420 495 531 531
Fax: +420 495 531 534
E-mail: info-cz@egger.com
WWW: www.egger.cz

Kontaktní osoba

Ladislav Klimt - Jednatel

Další firmy v oboru

ELECAM s.r.o.

Specializujeme se na elektroinstalace slaboproudé i silnoproudé. Zajišťujeme truhlářskou výrobu. Vyrábíme kuchyně na míru, vestavěné skříně, kompletní ložnice, obýváky či dětské pokoje. Poskytujeme kompletní služby od zhotovení projektové dokumentace až samotnou realizaci.

HOPI S + S, s.r.o.

Naše společnost se již od roku 1997 věnuje tesařským, stavebně truhlářským, pokrývačským a klempířským pracím. Nabízíme také stavební výrobu a zajistíme Vám dovoz i kompletní montáž podlahové krytiny. Naše firma si zakládá na kvalitě a rychlosti provedených zakázek. Díky našim cílům jsme si získali stálou klientelu. Máme velké sklady řeziva a střešních krytin. Nabízíme rekonstrukce střech.

Pavel Bednařík - dřevoprodej

Naše společnost Vám zajistí dodávky truhlářského řeziva, stavebního dřeva, hoblovaných bukových polotovarů a štípaného palivového dřeva. Nabídka kontejnerové dopravy. Provádění výroby stavebního dřeva, řezání na hranoly, prkna, fošny či střešní latě. Nabízíme pilařskou výrobu na pásové pile a sušení dřeva v komorové sušárně značky KATRES s kapacitou 40m3. V případě různých otázek nás kontaktujte.

Zadejte svou nabídku
Chci prodat Zadejte svou nabídku
Zadejte poptávku ZDARMA
Chci koupit Zadejte poptávku ZDARMA
Chci e‑shop Provozujte vlastní e-shop
Reference

DOSTING spol. s r.o.
S využitím služeb ABC Českého hospodářství jsme velmi spokojeni. Po vložení našich nabídek se nám zvyšuje návštěvnost našich www stránek.

Ing. Libor Hron

Informace e‑mailem
Objednejte si zajímavé nabídky a poptávky na svůj e-mail.