• Detail firmy

Egger CZ s.r.o.

Základní popis

Společnost EGGER nabízí kompletní sortiment od podlahy až ke stropu: od surových dřevotřískových desek, přes středně husté dřevovláknité MDF desky, OSB desky až po postformingové a softformingové prvky, jakož i nábytkové dílce a podlahy.

Adresa

Habrmanova 147/14
500 02 Hradec Králové

Okres: Hradec Králové
Kraj: Královéhradecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČO:  25938797

Výrobky, činnosti

Podlahové desky
Pracovní desky
Laminované desky

Kontaktní údaje

Telefon: +420 495 531 532
Telefon: +420 495 531 531
Fax: +420 495 531 534
E-mail: info-cz@egger.com
WWW: www.egger.cz

Kontaktní osoba

Ladislav Klimt - Jednatel

Další firmy v oboru

ELECAM s.r.o.

Specializujeme se na elektroinstalace slaboproudé i silnoproudé. Zajišťujeme truhlářskou výrobu. Vyrábíme kuchyně na míru, vestavěné skříně, kompletní ložnice, obýváky či dětské pokoje. Poskytujeme kompletní služby od zhotovení projektové dokumentace až samotnou realizaci.

FARAGONIS, s.r.o.

Vyrábíme a zajišťujeme dodávku v oblasti potravinářského průmyslu. Konkrétně se věnujeme prodeji a zpracování hovězího, drůbežího, vepřového, králičího masa. Realizujeme dovoz masa přímo k Vám domů. Naše další činnost spočívá v dřevařském průmyslu - dodáváme fošny, prkna, latě. Provádíme pořez kulatiny a sušení řeziva. Zajišťujeme dodávky střešních konstrukcí. Výroba palet. Kontaktujte nás.

Stavebniny HAVI s.r.o.

Provozujeme stavebniny v Teplicích. Náš sortiment zahrnuje písky, štěrky, dřevo a řezivo, uhlí aj. Zabýváme se rovněž zahradní architekturou - dodáváme betonové výrobky, ploty. Zajišťujeme dodávky izolačních materiálů. Kompletní nabídku naleznete na našich webových stránkách.

Zadejte svou nabídku
Chci prodat Zadejte svou nabídku
Zadejte poptávku ZDARMA
Chci koupit Zadejte poptávku ZDARMA
Chci e‑shop Provozujte vlastní e-shop
Reference

LUTOMA, s. r. o.
Po nasbíraných zkušenostech jsme prodloužili spolupráci i na další období a můžeme ji vřele doporučit. Práce s portálem je jednoduchá, přehledná se zpětnou vazbou statistik.

Milan Hartwich
obchodní manažer

Informace e‑mailem
Objednejte si zajímavé nabídky a poptávky na svůj e-mail.