• Detail firmy

Egger CZ s.r.o.

Základní popis

Společnost EGGER nabízí kompletní sortiment od podlahy až ke stropu: od surových dřevotřískových desek, přes středně husté dřevovláknité MDF desky, OSB desky až po postformingové a softformingové prvky, jakož i nábytkové dílce a podlahy.

Adresa

Habrmanova 147/14
500 02 Hradec Králové

Okres: Hradec Králové
Kraj: Královéhradecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  25938797

Výrobky, činnosti

Podlahové desky

Kontaktní údaje

Telefon: +420 495 531 532
Telefon: +420 495 531 531
Fax: +420 495 531 534
E-mail: info-cz@egger.com
WWW: www.egger.cz

Kontaktní osoba

Ladislav Klimt - Jednatel

Další firmy v oboru

ZETO group s.r.o

Specializujeme se na stolařskou výrobu. Zajišťujeme výrobu nábytku do ložnice, obývacího a dětského pokoje či kuchyňské linky. Provádíme formátování velkoplošných materiálů a olepování hran. Zajišťujeme výrobu nábytkových dílů.

Dřevovýroba Hodný s.r.o.

Zajišťujeme pilařskou, truhlářskou a tesařskou výrobu. Nabízíme Vám výrobu palet, dřevěných atypických obalů a beden, výrobu krovů a zemní práce. Realizujeme dřevostavby a zahradní program - zahradní chatky, chaty, pergoly, garážová stání, přístřešky, čekárny, lavičky a mnoho dalšího. U nás Vám zajistíme také sušení, prodej či opracování řeziva. Veškeré informace naleznete na našich www stránkách.

BR PROGRESS, s.r.o.

Věnujeme se projektování a realizaci dřevostaveb na klíč. Nabízíme přízemní dřevostavby, patrové dřevostavby, přízemní pasivní dřevostavby, patrové pasivní dřevostavby, nízkoenergetické domy, které snižují nároky na náklady energií až o 30%. Zaměřujeme se na výrobu a prodej topného materiálu. Dodáváme topné dřevěné pelety, dřevěné palety apod. Vyrábíme dřevěné bedny či dřevěné transportní obaly.