• Detail firmy

Egger CZ s.r.o.

Základní popis

Společnost EGGER nabízí kompletní sortiment od podlahy až ke stropu: od surových dřevotřískových desek, přes středně husté dřevovláknité MDF desky, OSB desky až po postformingové a softformingové prvky, jakož i nábytkové dílce a podlahy.

Adresa

Habrmanova 147/14
500 02 Hradec Králové

Okres: Hradec Králové
Kraj: Královéhradecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  25938797

Výrobky, činnosti

Podlahové desky
Pracovní desky
Laminované desky

Kontaktní údaje

Telefon: +420 495 531 531
Telefon: +420 495 531 532
Fax: +420 495 531 534
E-mail: info-cz@egger.com
WWW: www.egger.cz

Kontaktní osoba

Ladislav Klimt - Jednatel

Další firmy v oboru

PALUBKY KOTEN s.r.o.

Specializujeme se na prodej dřevěného materiálu a výrobků. Nabízíme palubky, podlahy, řezivo, terasy, zahradní nábytek, nátěry na dřevo, lišty, spárovky, OSB desky a mnoho dalšího.

DŘEVO ŠIGUT, s.r.o.

Naše společnost prodává suché truhlářské a stolařské řezivo. Nabízíme OSB desky, dřevěné podlahy a obkladové smrkové palubky, plotovky apod. Prodáváme také štípané palivové dřevo. Nabízíme Vám také výrobu zahradního nábytku z masivu. Vyrábíme kvalitní sedací lavice a židle z masivu pro venkovní posezení. Veškerá naše nabídka dřeva a nábytku na našich webových stránkách.

Tenarry Slovakia s.r.o.

K dispozici máme palivové dřevo i dřevěné peletky, nebo z plastového průmyslu nabízíme plastové drtě různých druhů plastů. Působíme také v oblasti požitků jako jsou ručně vyřezávané a jedinečné dýmky nebo exkluzivní Tokajská vína.