• Detail firmy

Egger CZ s.r.o.

Základní popis

Společnost EGGER nabízí kompletní sortiment od podlahy až ke stropu: od surových dřevotřískových desek, přes středně husté dřevovláknité MDF desky, OSB desky až po postformingové a softformingové prvky, jakož i nábytkové dílce a podlahy.

Adresa

Habrmanova 147/14
500 02 Hradec Králové

Okres: Hradec Králové
Kraj: Královéhradecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  25938797

Výrobky, činnosti

Podlahové desky

Kontaktní údaje

Telefon: +420 495 531 531
Telefon: +420 495 531 532
Fax: +420 495 531 534
E-mail: info-cz@egger.com
WWW: www.egger.cz

Kontaktní osoba

Ladislav Klimt - Jednatel

Další firmy v oboru

PALUBKY KOTEN s.r.o.

Specializujeme se na prodej dřevěného materiálu a výrobků. Nabízíme palubky, podlahy, řezivo, terasy, zahradní nábytek, nátěry na dřevo, lišty, spárovky, OSB desky a mnoho dalšího.

Truhlářství Pavel Wagler

Na pile v Jiřetíně pod Bukovou Vám, kromě prodeje dřeva v různých formách: trámy, prkna, fošny, latě atd., nabízíme také zpracování Vámi dovezeného materiálu (maximální délka 10,5 m) a drobné tesařsko-truhlářské práce. Věnujeme se výrobě pergol, altánů, střešních vazeb, obložení domů, vrat, plotů, zahradního nábytku a dalších výrobků dle Vašeho přání.

HOPI S + S, s.r.o.

Naše společnost se již od roku 1997 věnuje tesařským, stavebně truhlářským, pokrývačským a klempířským pracím. Nabízíme také stavební výrobu a zajistíme Vám dovoz i kompletní montáž podlahové krytiny. Naše firma si zakládá na kvalitě a rychlosti provedených zakázek. Díky našim cílům jsme si získali stálou klientelu. Máme velké sklady řeziva a střešních krytin. Nabízíme rekonstrukce střech.