• Detail firmy

Frisia cz, s.r.o.

Základní popis

Naše společnost byla založena v roce 2000 na základě sloučení dvou firem, které se zabývaly montáží sádrokartonů již od roku 1994. Za dobu naší praxe jsme provedli montáž desítek tisíc m2 sádrokartonů a minerálních kazetových podhledů.

Adresa

Pardubická 95/33
500 04 Hradec Králové

Okres: Hradec Králové
Kraj: Královéhradecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  25947141

Výrobky, činnosti

Kazetové podhledy

Kontaktní údaje

Mobil: +420 602 412 355
Mobil: +420 604 336 717
E-mail: info@frisia-sadrokartony.cz
WWW: www.frisia-sadrokartony.cz

Kontaktní osoba

Miloslav Polák - Jednatel

Další firmy v oboru

STAVANT CZ s.r.o.

Zaměřujeme se na provádění pozemních staveb na klíč. Realizujeme rekonstrukce a výstavbu rodinných domů, bytů i menších průmyslových staveb. Provádíme zemní práce, malířské a natěračské práce, sádrokartonářské práce včetně montáže minerálních podhledů, rekonstrukce bytových jader a sociálních zařízení.

INTERLUX s.r.o.

Činnost společnosti je zaměřena na stavební práce a rekonstrukce. V rámci stavebních prací provádíme rovněž zateplování a izolace proti vlhkosti, venkovní i vnitřní omítky včetně štukování, montáže sádrokartonů, obklady, dlažby aj. Na hrubé stavby používáme materiály Porotherm a Hebel, na nízkoenergetické domy zateplovací maltu, pěnu a lepidla. Referenční zakázky naleznete na našich www stránkách.

INTERSTYL

Specializujeme se na rekonstrukce bytů a renovace bytových jader, stavební a interiérovou činnost a další. Vyrábíme atypický nábytek na míru vašim požadavkům a pro firmy jsme schopni zajistit vybavení celé prodejny nebo jiného interiéru nábytkem. Věnujeme se stavbě pergol a teras. Zajistíme i rekonstrukci koupelen a WC včetně obkladových prací, elektroinstalace a vodoinstalace.