• Detail firmy

Kamenická s.r.o.

Základní popis

Nabídka kamenických prací. Montáže dlažeb, schodů i parapetů. Restaurování pískovcových prvků. Provádění antigrafitových nátěrů.

Adresa

Domoslavická 343
507 52 Ostroměř

Okres: Jičín
Kraj: Královéhradecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  27489043

Výrobky, činnosti

Kamenické práce

Nabídka kamenických prací. Montáže dlažeb, schodů i parapetů. Restaurování pískovcových prvků. Provádění antigrafitových nátěrů.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 495 580 084
Mobil: +420 721 244 663
Fax: +420 495 580 084
E-mail: info@kamenicka.info
WWW: www.kamenicka.info

Kontaktní osoba

Patrik Lachman - Jednatel

Mobil: 602 436 876

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Václav Brantál

Poskytujeme kompletní kamenické práce na zakázku. Zhotovujeme hroby a pomníky, kamenné obklady, dlažby, chodníky, obrubníky, kamenné obklady krbů a topných těles, kamenný nábytek, kamenné pracovní desky a sokle pro kuchyň, hřbitovní doplňky a mnoho dalšího. Zajišťujeme také čištění a renovace hrobů. Kompletní informace o našich službách naleznete na našich webových stránkách.

Mgr. Zdeněk DVOŘÁK

Zajišťujeme řezání, tvarování a konečnou úpravu ozdobného a stavebního přírodního kamene. Dovážíme žulové deskoviny, kterou zpracováváme pro velkoodběratele i maloodběratele. Vyrábíme a prodáváme pomníky, pomníkové díly, dlažby, náhrobní doplňky a zahradní architekturu.

BEKROSTAV s.r.o.

Specializujeme se na výstavbu infrastruktury, komunikací a parkovacích míst. Rovněž provádíme rekonstrukce komunikací a revitalizace rybníků. Díky našemu strojnímu vybavení jsme schopni realizovat i zemní a výkopové práce. Věnujeme se také pokládce kamenné dlažby. Kompletní informace naleznete na našich webových stránkách.